Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit ért már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit ért már valamilyen szexuális tragédia? Ha igen akkor hogyan sikerült feldolgozni?

Figyelt kérdés

Én 13 éves voltam mikor anyámnak volt egy elmebeteg barátja aki őt megerőszakolta engem pedig megvert és végignézette velem. Ezek után úgy voltam vele, hogy a szex rossz dolog és 22 éves koromig szűz maradtam. Nem vontunk be szakembert, de lehet kellett volna.

24/F


2019. szept. 4. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hatásnak nevezném,de itt nem akarom részletezni.F.
2019. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerencse hogy nem történt más.Tudod 13évesen eléggé nyúl voltam.Ha mai eszemmel ha a helyedben lettem volna,szóval lehet hogy most jönnék ki a börtönből.
2019. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!