Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább amit egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább amit egy BDSM filmben láttatok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 15:28
 1/9 subrette ***** válasza:
100%
Punciösszevarrás Lady Jennynél nagyon durva volt. Dr. Lomp korbácsolós jelenetei is nagyon durvák.
2019. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen "B+ ezt nem hiszem el, hogy ilyen létezik" videó. Valaki itt linkelt egyszer, ahol egy kikötözött nő mellén átszúrtak rudakat. Nem egyet, többet. Lerakták a mellét egy asztalra, majd kalapáccsal a fém karóra ütve átszúrták, fixálva a mellet az asztallapon. 🤯😱🤮🤮🤮🤮🤮
2019. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a legdurvább amit láttam nem filmből volt, hanem egy csaj küldte, hogy ő mikre vágyik és miket él meg


videóban a varrás, pengés, tűs dolgok amik nekem durvák

inkább a BDSM DS ága tetszik és nem az SM

2019. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az egyik nekem is a mell átszúrós, a másik meg mikor lárvák rágták a pasi kedvenc testrészét...
2019. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy, amikor darazsat tettek egy lekötözött nő puncijára, illetve az ElitePain videók is nagyon durvák voltak, különösen a punciösszevarós, átszúrós videók. Azok szerintem már betegek, túlmennek a normális BDSM határain, maradandó károsodást okoznak. Ha jól tudom le is csukták az ürgét, de elég hamar kijött valahogy és ott folytatta, ahol abbahagyta. Szerintem egy bizonyos szintig izgató tud lenni, de utána már ellentétes hatást vált ki és lerombolja azt is, hogy ez akár jó is lehet.
2019. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
En multkor lattam hogy a pasinak a no a magassarkuja sarkaval csinalt soundingot... a vegen mar verzett a csavo hugycsove... es hagyta.
2019. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Yapoo Market filmek a japcsiktól! :)
2019. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es azmiaz? :D
2019. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkora pofonokat kapott a csaj, hogy kiköpte pár fogát. :§
2020. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!