Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tartják ma a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartják ma a lányok nagyra a szüzességüket, miért akarják minél hamarabb hogy valaki lefekudjon veluk? Már elég fiatal korban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Hogy élvezzük az életet..?? Mire várjunk?
2019. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Még szűz vagyok, de én sem tartom nagy dolognak. Ezalatt azt értem hogy nem az van hogy csak életem nagy szerelmével akarom elveszíteni, hanem pl szívesen elveszteném egy barátság extrákkal kapcsolatban is. Mondjuk amúgy belül lehet várok a nagy Ő-re, mert elég sok jelentkező lett volna, csak mindet elutasítottam..
2019. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem be tudjátok lőni, melyik korosztalyra gondoltam. (a törölt válaszolóknak is szól)
2019. szept. 5. 18:04
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem is tudtam, hogy a szüzesség érték lenne amit a házasságig őrizgetni kellene, illetve orvosi papírral igazolni mielőtt létrejön a frigy.

Persze, ha valaki 200 évvel ezelőtti értékrendet szeretne követni annak egészségére. Nincs jogunk beleszólni ha így érzi magát boldognak - de neki sincs joga megmondani, hogy mások hogyan éljenek.

Egyébként nem akarják "minél hamarabb" elveszíteni, de természetesen közelítik meg, a szex két ember kapcsolatának a koronája (ékköve meg majd a baba, ha eljut odáig egy párkapcsolat).

2019. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Nem is tudtam, hogy a szüzesség érték lenne amit a házasságig őrizgetni kellene, illetve orvosi papírral igazolni mielőtt létrejön a frigy."

Mondtam ezt egy szóval is?

2019. szept. 5. 18:07
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
15 évesen szexeltem először az akkori párommal, 4 évig voltunk egyutt szerelmesek voltunk egymásba akkor megis minek kellett volna várni mondjuk 18eves koromig?
2019. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Én pl. 20 vagyok és szűz! Nem akarok várni házasságig, de még nem találkoztam normális sráccal
2019. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert gyenge a jellemük, bemenkülnek a sarokba ha többi azt mondja “gáz ha szűz vagy„ de az nem gáz ha már 30-an jártak benned 19 évesen:D

Engednek a nyomásnak, és lehajtott fejjel vesztik el, ha szar az első, akkor is el tudja mondani, már nem vagyok szűz.

Aszta, hallottátok a Kriszta már nem szűz, de menôőő. AGYHALOTTAK!

2019. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem is azzal van a baj, hogy nem akarnak szűzek maradni sokáig, hanem azzal, hogy szinte teljesen mindegy nekik, hogy kivel veszítik el.
2019. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Lazy Lover ***** válasza:
14%
8 nàl a pont
2019. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!