Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti akik parkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik parkapcsolatban vagytok, honnan tudjatok, h nem vagytok megcsalva?

Figyelt kérdés

Honnan tudjatok,h nem csaltak vagy eppen csalnak titeket?

Nem kell tobb napra elutazzon ezert rokonokhoz,eleg ha elmegy a boltba,lehet mar ott osszejon valakivel es azutan hazudik az arcotokba gatlastalanul.



2019. szept. 6. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem lehet tudni biztosra, de te ismered annyira a párodat, hogy eldöntsd sántikál e valamiben vagy nem
2019. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
# 1 Hat amikor nekem volt baratnom,konkretan a szemembe mondta,hogy ki tetszik neki.Lehet egy piszkos ribi volt...de legalabb oszinte :/
2019. szept. 6. 16:28
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Olyan barátom van akiben megbízom, ilyen egyszerű. Nem egy ribivel vagy egy dugógép pasival kell össze jönni
2019. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
# 3 szerintem senkiben sem szabad megbizni! Senkiben!
2019. szept. 6. 16:35
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy kapcsolat alapja a bizalom. Amig nem ad okot ra hogy ne bízzak benne addig ezt meg is teszem
2019. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Liz* ***** válasza:
77%
Onnan tudom hogy bízom benne. Nem szabad általánosítani.:)
2019. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom. Bármi lehet. De bízom benne.
2019. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarsz megbízni senkiben, mi a túrónak létesítenél egy olyan emberi kapcsolatot, aminek természeténél fogva a BIZALOM az egyik legfőbb alapja?
2019. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert mondott olyat, hogy xy tetszik neki az semmit sem jelent, emberek vagyunk. barátnőm is ha nézünk egy filmet pl kuncogva megjegyzi h ez egy jó pasi és forditva is így van.
2019. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Bízom a barátnőmben, magasabb az értékrendje a legtöbb nőnél. Egyébként nem ezen jártatom az agyam állandóan, nem fárasztom magam ezzel, mint egy önbizalom hiányos kisgyerek.
2019. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!