Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A műpunci mennyire hasonlít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A műpunci mennyire hasonlít érzésre a valódi puncihoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy össze sem hasonlítható, stb, de mégis, aki használ műpuncit, mennyire adja át azt az érzést? Nem vagyok már szűz, sokat dugtam régebben, de mostanában esélytelen, hogy pinához jussak, a kezem pedig már unom, így hát beruháznék egy jó minőségű műpuncira, de csak akkor, ha van értelme. Szerintetek?
2019. szept. 6. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nincs
2019. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Én rendeltem kintről ,mert csak onnan szabad. Szerintem nagyon jó és kellemes. Persze N az igazi punci de élvezetes tud lenni, nekem fix kapcsolat mellett is hamar a gyönyör oltárára vezet. Megéri kipróbálni. Csak ne itthon vedd meg, mert itthon is ugyanazt kapod mint ebayen,vagy aliexpress en csak sokkal sokkal drágábban.
2019. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri beruházni de csak fleshlightra. A hús-vér partnert nem adja vissza de azt abszolút kielégíti hogy valamit megdughass, lehet vele durvulni és mégsem a kezed.
2019. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Kb. amennyire a kezed az igazi dugáshoz, ettől még aki használja az nem bánta meg hogy megvette.
2019. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán hasonlít.
2019. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Mint az alkoholmentes Heineken egy jó hideg Csiki sörhöz.


Szerencsére nem próbáltam sem mű3,14nát, sem alkoholmentes sört, ránézésre is legalja.hu mindkettő.

2019. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semennyire, de ettől még érdemes beruházni egy Fleshlight-ra, mert nincs olyan természetes módszer, ami úgy tudná stimulálni a farkad. Mint ahogy lehet egy férfi a világ legjobb szeretője, de olyan kunsztokat akkor sem fog tudni, mint egy jó vibrátor.
2019. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

A kézi maszturbálásnál sokkal jobb!


De minőségit vegyél (pl. Fleshlight), mert az olcsó kínai cuccoktól lerohad a farkad!

2019. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
#8 szerinted amit itthon átcsomagolva és külön tampon nyomott logóval ellátva megveszel az honnan van. Komolyan nem hiszem el, felnőtt emberek ennyire naivak. A kinti ugyanaz mint itthon. Csak itthon eladja neked 1500 helyett 8500- ért. Pfff
2019. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval a fleshlight-ot érdemes megvenni?
2019. szept. 8. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!