Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, a ti mennyire figyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a ti mennyire figyeltek fel egy (nagyon) mély dekoltázsra?

Figyelt kérdés
Magamon már észrevettem ugyanazt, amiért a férfiakat szokás savazni, tehát nő létemre képtelen vagyok arra koncentrálni, amit az illető mondani akar nekem, ha közben elém tárul a félig fedetlen melleinek a látványa. Nem tudom, hogy ennek a biszexualitásom-e az oka, vagy szimplán az, hogy feltűnőek a kidobott cickók. Ezzel ti hogy vagytok?
2019. szept. 6. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
*A kérdésbe nem kell az "a", elírtam.
2019. szept. 6. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi nagy mell az mindenki számára feltűnő! (mondhatnám úgy is hogy a tömegvonzás működik, de nem mondom:)

Nekem hatalmas van, s a barinőmet rendszeresen beindítja ha mélyebb a dekoltázsom, és piál egy kicsit. Nem leszbi és nem biszex, de olyankor mindig meg akarja simizni a melleimet.

Egyszer megsimogatta meztelenül is (én is ittam egy hangyányit) és hazudnék ha azt mondanám hogy nem esett jól - azóta sem volt ilyen élményem.

(privátra nem válaszolok!)

2019. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így kimondottan nem,de úgy megszoktam más lányok alkatát nézni én is.Zuhanyzunk például jól látható minden,de ruhában is.
2019. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, a nők ugyanúgy megnézik egymást - ha biszex vagy, akkor neked máris van +1 okod hogy megtedd, egészségedre :)
2019. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

"Nem leszbi és nem biszex, de olyankor mindig meg akarja simizni a melleimet"


A barátnőd, aki becsípve a melleidet fogdossa, minden, csak nem heteroszexuális.

2019. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Én max annyira h azt gondolom h " azta ennél a csajnál a tüdejébe látok" de attól még tudok vele úgy beszélni h ne legyek zavarban.

Engem ez hidegen hagy

2019. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is bi vagyok és nekem is fenn akad a szemem a nagy cickón. Egy formás popsin is rajta ragad a szemem😅
2019. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!