Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van meg ilyen pasi mint en?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg ilyen pasi mint en?

Figyelt kérdés

Engem csak az olyan nok erdekelnek akinek valami defektje van.Nem is az olyan,hanem akar tobb is.Mindig lesem a tarskeresoket,kulombozo oldalakat hatha elkottyant valamit magarol az illeto.Mondjuk szexualis difijei vannak.

Felollem lehet csunya,kover,munkanelkuli,hajlektalan,volt prostitualt,egy kezu stb csak normalisan lehessen vele ismerkedni.Ugyertem,h nehogy dilis legyen.A dilist azt dilisre ertem...valami agressziv nagypofaju kocara gondolok.



2019. szept. 7. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogunk nőn összeveszni haver
2019. szept. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
# 1 Latom te se szeretnel 1 not megismerni rendesen es csak a kulso alapjan itelsz,meg azok alapjan amit hallanal a kiszemeltedrol.Es ha szamodra nem tokeletes a no,akkor mar dobbantasz is.Ez nem szep dolog...
2019. szept. 7. 02:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagy a föld biztos akad hasonló.
2019. szept. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az gyanús, ha kizárólag sérült nőkre gerjedsz, kisebbrendűségi komplexusra utal.
2019. szept. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak az ilyen nőkre gerjed, akkor annál az embernél sincs minden rendben.
2019. szept. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
# 5 Komolyan.Nallad minden rendben van? gyanus maskepp nem lennel ezen az oldalon...
2019. szept. 7. 07:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyedi és érdekes ízlés.


Én magam az elveszett lelkűekre bukom, akik nem találják magukat a világban, bárhol és bárkivel is vannak éppen.

Az sem baj,ha dilis, csak azért hagyjon szóhoz jutni engem is.


F

2019. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként én meg a szegyellosekre bukom. Ha elpirul és kb rám se mer nézni és csacsiságokat zagyvál zavarában, akkor végem van!☺️
2019. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
# 7 Beszelgetni oke egy dilis.De komolyabra is? volt mar dolgod ilyen lannyal? Nekem volt...es mintha egy masik vilagban elt volna egyszer,egyszer olyan volt.Full hulyesegeket csinalt,es szegyenitette magat is es masokat is.
2019. szept. 7. 12:25
 10/16 A kérdező kommentje:
# 8 Az olyan csaj aranyos tud lenni :)
2019. szept. 7. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!