Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szégyellem a punimat, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a punimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szégyenlem az alakját, mert szerintem elég nagy a csikló, nem is rózsaszín, hanem sötét, mondjuk a böröm is kreol. Illetve nem merem engedni, hogy a barátom nyalja, mert én mindig Érzem, hogy van szaga ott lent. Mindig mosakodok együttlét előtt is. Barátom meg az ujját szagolgatja mindig utána és mondja, hogy hm de jó illata van, de ez nem igaz, és tok gáz, mitől van szaga, mit tegyek? Tényleg tetszene neki, nem fog elundorodni?

2019. szept. 7. 06:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja hogy jó illata van akkor az úgy van.
2019. szept. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem nem tetszik az illata. Meg egy pasinak nem undorító, hogy jön a nedv bőségesen amikor nyal?
2019. szept. 7. 06:48
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt szeretik. Nekik az mennyei manna. Ezen ne agyalj.
2019. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szeretjük.
2019. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Biztos hogy szép az! Mutasd!
2019. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenen ne agyalj. Ha mindig megmosakszol akkor friss lesz az illatod, ami pedig lentről “frissen” izgalom hatására lesz, annak jó illata van, a pasik számára pedig kifejezetten, hiszen az a másik nem testnedve, jelen esetben a DNS illatoddal.... ne csodálkozz ezen ha neki tetszik. Természetesen ne arra gondolj hogy parfüm illatú, hiszen ez egy testnedv, a nyáladnak is van szaga.... gondolj bele hogyha pl a farkát csókolgatod akkor te is azt gondolod róla hogy b@mmm€g de büdös vagy, aztán mosolyogsz és mondod neki hogy fincsi? Ugye hogy nem! (Tegyük hozzá hogy ő is megmosakodott).


N

2019. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja jó az illata, akkor az jó. Nem neked kell azt szagolgatni. Ahogy ti sem farokszépségre kerestek pasit, mi sem punci alapján keresünk nőt. Pl biztos nagyon tetszik neki az arcod vagy a kreol bőröd, stb.
2019. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Ha tetszik neki az illatod! Hallottál már a feromonról? Mert az orruk is vezeti az embereket a párkeresésnél! A nőket is!
2019. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Számomra elképzelhetetlen, hogy a nők mit imádnak egy szőrös mellkason vagy s*ggen, szerintem mindkettő undorító. Maratoni futásra készülve legyantáztattam a hátsómat (félmaratonnál már tapasztaltam, milyen kellemetlen tud lenni a szőr), erre a barátnőm teljesen kétségbe volt esve, hogy úgy nézek ki, mint egy óvodás kisfiú, már nincs is kedve megmarkolni.


A p*ncidnak és a nedvednek a benne élő hasznos baktériumok és gombák miatt van szaga, és ez jó dolog, ők védenek a fertőzésektől és tartják karban a hüvelyflórát. A sok buta liba meg sikálja mindenféle p*ncimosó folyadékkal, aztán nem érti, miért van iszonyatos fehérfolyása, és miért van állandóan begyulladva. PH-semleges, hát persze...

2019. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan a #9 mondja, minél jobban tisztogatod, annál biztosabb, hogy beszerzel valami fertőzést. Elég, ha szappannal, vagy max. intim tusfórdővel megmosod előtte, de semmi öblögetés!!

Ismerem a típusodat, aki annyira aggódik, hogy azt is büdösnek gondolja, ami nem az. Az exemet nem csókolhattam meg, miután kinyaltam, előbb le kellett öblítenem a számat (!), pedig semmi baja nem volt.

Nyugi, ha fertőzésed lenne, akkor a barátod viszolyogna!

2019. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!