Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy srac akivel randizok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac akivel randizok, tegnap azt mondta nekem hogy “lanyos lany” vagyok. Ez nalatok mit jelent fiuk? Milyen szamotokra egy “lanyos lany”?

Figyelt kérdés
Azert nem ertem, mert ennyierovel minden lanyra lehetne ezt mondani... es nem tudom hogy ezt pozitiv ertelemben mondta e. Meg a hangomra is mondta hogy magas meg “kislanyos” ...
2019. szept. 7. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.


F, 34

2019. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
시발
2019. szept. 7. 11:23
 3/10 A kérdező kommentje:
씨발 *
2019. szept. 7. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyanról már hallottam.hogy nőies nő.talán erre gondolhatott csak más szavakkal.


Nálam azt jelenti:kedves,aranyos

2019. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Aki a tipikus "lány" sztereotípiák szerint viselkedik, pl. sminkeli magát, érdekli a divat, szereti a cicákat / lovakat, kecses, bájos, romantikus, udvarias, szerelmes regényeket olvas, nőiesen öltözködik, nem szégyell sírni stb.


Ennek ellentéte a fiús lány aki pl. fiús ruhákat szeret hordani, szereti az autókat, fiús játékokat / sportokat / elfoglaltságokat stb.

2019. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mostanában elég sok lányt látok játszani a Counter-Strike nevű játékkal. Na ők fiús lányok. De azért szeretjük őket is ám.


Viccet félre téve, elég szomorú ám, hogy ma már azt kell kihangsúlyozni, hogy ha valaki lányos/nőies. Mert amúgy tényleg sok a tökös csaj. Utóbbiakkal semmi bajom, csak sokszor még egy jót beszélgetni sem tudok velük. Mert egy idő után azt veszem észre, hogy az érzelmi intelligenciám magasabb az övéknél, és onnantól nem nőként tekintek rájuk. Nagyon lelombozó tud lenni, még ha az elején érdekes is, hogy egy lány olyan fiús meg laza.

2019. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy kislányos, tehát fiatalabbnak tűnsz a korodnál. Nőies az aki teljesen érett és nőnek néz ki, te fiatalabbnak, kislánynak. Hány éves vagy?
2019. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok:)
2019. szept. 7. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kislánynak gondolt.
2019. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az angol "girly girl" fordítása, ami azt jelenti, hogy nőies, vagyis konkrétabban a női társadalmi szerepek szerint viselkedik (gondoskodó, érzelmes, együttérző, nőies ruhákat hord, sminkeli magát stb). A "kislányossághoz" nincs köze.
2019. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!