Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk mien kinézetű lányokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmat001 kérdése:

Fiúk mien kinézetű lányokra mondjátok azt, ha meglássátok az utcán, hogy "na evvel lefeküdnék"?

Figyelt kérdés
A csajok hogy hivják fel magukra a figyelmet?
2019. szept. 7. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
oanokra akik sexyk
2019. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Amelyik meg tetszik.
2019. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha értitek a kérdést akkor meg ne beszéljetek a helyesírásról. A kérdésre válaszoljatok ne oktassatok ki, mert semmi szükség nincs rá, magamtól is tudom, hogy nem tudok helyesen írni, de szerencsére én teszek is érte, hogy javuljon.
2019. szept. 7. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én várok a válaszadással amíg feljebb lépsz egy szintet a helyesírásoddal.
2019. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig olyan szépet írtam. Van neked szíved?
2019. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre azért nem lehet érdemben válaszolni, mert 2 teljesen különböző lány is érheti el ugyanazt a hatást.
2019. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alacsony, pici mell hosszú szőke természetes haj és mosolygós..
2019. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyanra aki tetszik - ez egyértelmű. Az pedig mindenkinek más, van akinek a teltkarcsú, másnak a karcsú, egyik férfinek a nagy mellek, másiknak a formás popsi a "gyengéje".
2019. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!