Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi kell egy nőnek? Tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy nőnek? Tapasztalatok, nőktől és férfiaktól. Kezdeményezés? Beszélgetés?

Figyelt kérdés

Későnérős típus vagyok,most kezdenék el csak úgy mond csajozni, élvezni egy másfajta életet,milyen tanácsokat javasoltok?

El kezdtem sportolni, de leginkább csak saját magam egészsége miatt,Arnold Schwarzenegger sosem leszek szerintem bár nem is az a célom,leginkább fegyencedzés,futás, biciklizés és úszást kezdtem el csinálni.

Általgos a testalkatom ezen szeretnék javítani.

Régebben volt olyanban részem hogy lányok kezedeményeztek nálam csak hát én puha p.cs voltam,sajnos még egy kicsit az vagyok de a sport nekem segít abban hogy ne legyek az.

Na szóval,miket javasoltok?

Férfiak és nők?

Mi kell egy nőnek?

Akár egy éjszakás vagy egy hosszabb kapcsolatban?

Hogyan kezdeményezzek?

Szemezésig és a mosolyig el jutok aztán van úgy mond a megfutamodás.

Lányok-Nők mit vártok el?

21 éves vagyok, nem csak tizen-huszon évesek tanácsaira vagyok kíváncsi, tapasztaltabb nők válaszára is.



2019. szept. 7. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon jól teszed, hogy sportolsz, ne is hagyd abba!

Nos... mi kell egy nőnek, hogy figyelj rá, hogy hódítsd meg, vedd le a lábáról és mindenekelőtt add saját magad. Furi kombó, de rá fogsz érezni. Ne a szexet hajtsd minden áron, először érd be a csókkal, a többi majd jön fokozatosan magától.

Kezd ott a dolgot, hogy ne futamodj meg! Csak rajta, bátran, nincs mitől félned a legnagyobb Casanovák is szoktak néha kosarat kapni, rázd helyre a tököd és bízzál magadban!

2019. szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ne csak az első vágyaidig láss, hanem légy felkészülve a kapcsolatra: tudj gumit használni, konzultálj az STD-kről és a védekezésről, szűrésről hozzáértőkkel! Legyen helyed, ahol kettesben tudtok lenni aludni, kajálni és tisztálkodni!

Legyen nálad nedves kéztörlő, hogy sose piszkos kézzel simogasd a lányt akkor se, ha ez egy játszótéren vagy buliban történik.

2019. szept. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyen nálad toll és papír, hogy meg tudd adni egy elérhetőségedet - vagy legyen előre megírt kártyán ez, hogy oda tudd adni.


Találd ki, mikor alkalmas neked, milyen ritmusban, heti hány órát esik jól kettesben tölteni az időt, hogy ne legyél ideges, ha a privát ügyeidre kevesebb idő jutna: inkább utasíts vissza időpontokat és javasolj másikat, amikor tényleg oda tudsz koncentrálni!

Esetleg mondhatod, hogy most nem érek rá, mert edzésem van, de 5-kor végzek, ugorj be értem, stb., amíg hazaérünk 20 percet beszélgethetünk. Az tökjó, ha bevonod az életedbe, jó érzés.:)

2019. szept. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

#3 toll meg papír? Ez komoly?:D

Mire van nálad telefon?

Vagy mire van a messenger elérthetőség? Már rég nem a nokia 3210 meg 3310 vagy 3410 korát éljük:D

2019. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtudod nevetettni nyert ügyed van.

Meg jó kocsi sem hátrány.

2019. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen jó kocsi, viszont kocsi igen.

A szex vonatkozásában inkább visszafogott legyél. A túlzott nyomulással inkább el lehet rontani egy kapcsolatot, mint visszafogotsággal.

Arra koncenrálj, hogy a nő lelkét kell meghódítanod, nem a testét megszerezned.

Persze, ha meghódítod a lelkét, tiéd lesz a teste is, de ha csak a testét akarod megszerezni, ha csak erre koncentrálsz, akkor nem kapod meg, sem a testét, sem a lelkét. (Ha véletlen mégis sikerül így, az csak azért van, mert a lány már előbb belédzúgott, mielőtt rástartoltál volna.)

2019. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!