Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért gáz ismerkedèsre használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ismerkedèsre használni ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Többektől olvastam, hogy jöttek már össze innen randik, miért baj ha ennek is ad valaki egy esélyt? Nem feltétlenül jelenti azt, hogy a való életben esélytelen és ronda, de lehet izgalmas az oldal anonimitása...


F30


2019. szept. 8. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert van aki az eredeti rendeltetésének megfelelően szeretné használni az oldalt, ami nem társkereső. Ezt sokan nem értik meg és egy visszautasítás hatására szitkozódnak, durvákat írnak.
2019. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

A szabályzat szerint nem lehet!

De vannak olyanok is, akik ide írogatnak és gáznak tartják, hogy azokkal ismerkedjenek akik ide írogatnak 😂

2019. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Mert vannak a prűdek, aki az életben kint is ilyenek.

Meg vannak a nyitottabb nők, akik kint is ilyenek meg online. Van itt sok, több mint normális pasas, az biztos.

Nekem “tele„ a viberem, biztos véletlen mi? Ja, nem!

2019. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem arra lett kitalálva
2019. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A villamos / könyvtár / romkocsma sem arra lett kitalálva, hogy adott esetben megszólíts egy idegen, szimpatikus személyt, mégis ismerkednek ezeken a helyeken emberek és senki nem tartja gáznak.
2019. szept. 8. 08:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Élőben nagyon szeretek ismerkedni, akárhova megyek, barátokat szerzek.

Itt viszont én is hamar lezárok minden ismerkedést, ennek pedig az az oka, hogy olyanok írnak rám, akiktől én semmi nem akarok. Vagy kétszer idősebbek, mint én, vagy vállalhatatlanul fogalmaznak, vagy bunkó stílusban írnak.

Egyszer írd oda, hogy lány vagy, és olyan aberrált ajánlatokkal fognak bombázni, hogy hamar elmegy az ember kedve.

2019. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem azt vitatom, hogy vannak itt aberrált emberek, akik nyilván itt könnyebben ki tudják élni a frusztrációikat... de a valóságban is bele lehet ebbe futni, ráadásul nem is derül ki olyan hamar, mert elsőre visszafoghatják magukat.


De szerintem sok normális, összeszedett kérdés és válasz is van itt, nehéz elhinni hogy mindenki beteg lenne.

2019. szept. 8. 08:59
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem tartom gaznak, mert a valaszokbol, privikbol azert kialakulhat egy kep a masikrol.

Ami a gondom, hogy azok, akik normalisak es jol is neznek ki, nem itt irogatnak. Eddig egy fenykep sem fogott meg, pedig kaptam nehanyat. Nem azt mondom, hogy profi fenykepesz altal keszitett, photoshoppolt kepeket kuldozgessenek, de konyorgom, ne legyen kupi a hatterben, felismerhetetlen arc, stb. Ennel gazabb dolgok is elofordultak, de nem irom le, hatha valaki magara ismer, es rosszul esik neki.

2019. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan négy éve zaklatt egy itteni felhasználó. Hülye voltam és elkezdtem beszélgetni vele,megadtam neki a Skypeom és akkor valami elborult nála. Nagyon durván nyomul,szóval leállítottam. Van, amikor elfelejt, de x hónap után, amikor már nagyon kanos, újra elkezdett írogatni.


Meg amilyen privátokat kaptam az embereket.. Plusz ott a sok nőgyűlölő komment. Ezek miatt kapott bélyeget az összes GyK férfi.

2019. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anonim oldal, semminek nincs következménye, tehát mindent szabad. Ez egy felől jó is, hiszen látszik, hogy valójában mennyi perverz beteg barom van... A normálisak meg miattuk szopódtak be itt. Keressetek olyan helyet ismerkedni ami arra való!
2019. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!