Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anàlis szex gumi nelkul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anàlis szex gumi nelkul?

Figyelt kérdés

Eddigi parommal gumi nelkul csinaltuk..

De most uj partnerem van,nem vagyunk egyutt,es felek hogy valamit elkapnek igy tole..csak normalis valaszokat kerek! Koszonom


2019. szept. 8. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne.
2019. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag óvszerrel - alkalmi partnerrel mindent, anális aktust meg állandó partnerrel is. A férfinak könnyen össze lehet szedni különben egy jó kis alsó-húgyúti fertőzést.

Anális szex alapszabályai: higiénia, síkosítás, fokozatosság.

2019. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kamuuuu!


Szerinted a betegség csak análba fertőz?


Normális válasz: hülye vagy!

2019. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akk használjátok.
2019. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel uj partner, nem szokott hozzád. Hiszen a higéniai körülmények tuti adottak, feltételezem, akkor is gumi. Ha már sokat együtt voltatok szerintem rendben van. Én is gumi nélkül csináltam a partnerrel. De állandó partnerrel.
2019. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Állandó partnerrel csak gumi nélkül szoktuk. Sima kavarásnál csak gumival popsiba és punciba is.
2019. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem állandó partner, csakis gumival.
2019. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!