Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek van hogy fáj az ujjazás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van hogy fáj az ujjazás? Vagy ennek egyáltalán nem szabadna fájnia? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha száraz vagyok, iszonyatosan fáj az ujjazás, még 1 ujjal is. Viszont ha nedves vagyok 2 ujj is simán megy, de van hogy néha-néha az is fáj. Szűz vagyok még, barátom van, még nem feküdtünk le csak pettingeltünk. 18/L
2019. szept. 8. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ohh ha szűz vagy ne csodálkozz utána jó lesz nyugi
2019. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️Szárazon nem szokás ujjazni. Simogatni kell, puszi, csók, gyengéd érintések ide-oda... nyakra... combok fogdosása. Majd amikor tócsa van alattad, akkor ujjazni. Egyeseknek nem való a szex?! Pedig sok 10x éves csaj annyira nőnek mutatja magát az utcán.
2019. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 az utcán meg instán játsszák a nagy ribit élőben meg semmit nem tudnak meg látnak egy kukit világgá menekülnek
2019. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Áá, azt azért nem mondanám... a 12-13 éves lányok már legalább szopnak, valaki mást... nem tapasztalat, de nem egy embertől hallom már ezt, és mást is....
2019. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen tudatlan vagy inkább ne csinálj semmit se.. olvass utána a dolgoknak
2019. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy évvel fiatalabb vagyok nálad, én is szűz vagyok, és nekem is fáj néha az ujjazás ha nem tudok úgy ellazulni. Ez szerintem normális, csak figyelni kell hogy elég nedves legyél és eléggé ellazulj.
2019. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!