Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám tágítani magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tágítani magam?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és nincs barátom ezért magamat szoktam picit kényeztetni. 2-3 ujj már simán bemegy,de néha már nem érem el így a kívánt hatás, ezért beszereztem egy vibrátort, amihez viszint még szűk vagyok.

2019. szept. 8. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem szeretnéd a szüzhátyád átszakítani, de tágulni akarsz?
2019. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szűzhártya átszakítása nem igazán lényeges. 90% hogy már átszakítottam, mikor először kezdtem tampont használni.
2019. szept. 8. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarod tágítani magad? Majd a leendő barátod bájdorongja megteszi amit kell! :D
2019. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Az első szexnél folyamatosan feszülsz, amíg ki nem tágul a hüvelybemenet. Ezt máshogy nem lehet szimulálni, csak egy pénisz vastagságú tárggyal.
2019. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem.


És annyira nehezen menne be a vibrid?

2019. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tágulni kell, hanem nedvesedni. Hidd el, inkább legyél szűk, akivel előtte többet kell foglalkozni, mint tág, aki esetleg nem élvezi a párját.
2019. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
7eve nem vagyok mar szűz, de nekem ígyis csak egy ujj fér fel ritkán kettő. Nem ertem minek akarok tagitani magad.
2019. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd, akkor fokozatosan tedd. Van ezerféle dildó, vibrátor, és egyéb eszköz. Ha rendszeresen, elég gyakran magadhoz nyúlsz, tágulni fogsz. Bár az értelmét én sem tudom. Egy idő után lehet durvulni is, aki szereti, bemegy 2 dildó is, meg öklözés. Csak a pasid győzze majd felvenni a tempót, ha lesz. :P
2019. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,kérj meg valakit,aki közben nyalja.Nagyon be leszel izgulva,nedvesedve,és a punciizmaid ellazulnak,könnyebben tágulnak.Kb. mekkora a vibrátor átmérőre,hogy szorúl?

38F

2019. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!