Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki sok dicséretet kap, hogy milyen jó a feneke?

Figyelt kérdés
Hogy reagálsz rá?
2019. szept. 8. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

En kaptam. Regebben, de a fenekem nem valtozott, csak az emberek korulottem :D

nem reagaltam sehogy, mosolyogtam

2019. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A napi rendszerességű bringázás plusz túrázás és egy kevésbé ismert csapatsport miatt elég jó fenekem és lábaim vannak, így már többször is megdicsérték, vagy vettem észre, hogy végigmérik.
2019. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem féltél hogy megdugnak?
2019. szept. 8. 23:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kik dugnának meg? :D A lányok? Normális barátnőim voltak. A pasik? Két méter vagyok, egyrészt nem hiszem, hogy én vagyok az ideál passzív, másrészt van akkora tekintélyem, hogy ne is próbálkozzon senki ilyesmivel, harmadrészt meg tudom védeni magam. Úgyhogy nem, soha nem jutott még eszembe ilyesmitől félni.
2019. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyre több lány vált szerepet és használ felcsatolható müfarkat
2019. szept. 8. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem azért dicsérik meg egy férfi fenekét mert meg akarják straponnal "kezelni" hanem mert tetszik nekik, hogy izmos, sportos. Amelyik nő a strapont kedveli, az meg nem az "izmosságot" fogja látni a fenékben, hanem teljesen mást.
2019. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Magyarázzátok meg egyszer, hogy mi az, hogy "jó feneke van". Mert egy fenéknek legfeljebb mérete van. És van, aki szerint az a jó, szexi, izgató, ha a fenék nagy, domború, fogható, meg aki szerint, ha a srác sportos, kemény. Akkor most mit értetünk a "jó fenék" alatt? Mert egy biztos, egy alacsony zsírszázalékú férfinak nem jó feneke, hanem NULLA feneke van.
2019. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Mi a barátnőimmel azt nevezzük jó fenéknek (meg ahogy észrevettem a lányok általában), ami szép, formás. Akárcsak a lányoknál. Lehet kisebb, vagy nagyobb (ezért ne legyen túl nagy, mert az férfiaknál kicsit hülyén néz ki; azaz legyen arányban a testével, ha valaki eleve nagyobb darab, annak a feneke is lehet nagyobb),lényeg, hogy szép kerek legyen. Ránézésre ugyan nem lehet megállapítani, hogy egy kerek, formás fenék mennyire izmos, de feltételezhető, hogy csak úgy magától, vagy a hájtól nem lesz olyan szép formája, szóval ami kerek, az többnyire izmos is. Lány létemre én is mindig meg szoktam bámulni a fiúk/férfiak fenekét, ha jól néz ki (persze nem feltűnően :D), akárcsak a fiúk a lányokét. Egyszerűen jólesik a szemnek. Van egy barátnőm, akivel nagyon élvezzük, ha valakinek szép popsija van, és még össze is súgunk, hogy "néz már, milyen jó a feneke" :'D

25L

2019. szept. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Jó néhány barátnőm megjegyezte ezt, így gondolom, hogy jó seggem van.:)
2019. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor rendszerint összemosolygunk és megköszönöm :)
2019. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!