Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik akik társkeresőn vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik társkeresőn vannak fent, mesélnétek mit is kerestek pontosan? És miért ezt az ismerkedési módot választjátok

Figyelt kérdés
Távkapcsolatot? Szexkapcsolatot? Komoly kapcsolatot? Felmentem egy társkeresőre majd az első fél órában megis találtam a társam, fél éve együt vagyunk 35 km a távolság.most kezdek rájönni,hogy több csajjal is beszélget aki már 120 km re van.elvesztem és érthetetlenül állok
2019. szept. 8. 23:33
 1/9 anonim válasza:
Van aki csak így tud ismerkedni, manapság elveszett belőlünk az emberség és teljesen átvette a virtuális világ, ez sajnos a szerelmi, szexuális kapcsolatokra is kiterjed, de én pl sose ismerkednék így lánnyal mert bombázó képet én is rakhatok ki magamról holott nincs is kocka hasam szóval az egész hülyeség szerintem:D
2019. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én leginkább azért, mert nincs igazán más lehetőségem. Másrészt, első látásra nem biztos, hogy annyian szóba állnának velem, mivel átlagos férfi vagyok. A neten viszont el lehet jutni odáig a beszélgetések során, hogy a külsőt kompenzálja a belső. 16 éves kapcsolat és 3 év szingliség után nem igazán tudom még mit szeretnék. Valami komolyabb szerűt de egyenlőre nem összeköltözőst. A többi meg majd alakul... :-)

48+Ffi

2019. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden férfi másért van fent, az általad felsorolt mindhárom verzió előfordul (cél, ok). Sőt még az is, hogy másnak adják ki magukat és csak egyfajta virtuális "kiélvezkedést" csinálnak, de az élő gyakorlatba már nem akarják, vagy nem merik átültetni.
2019. szept. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan komoly kapcsolatot keresnek ezeken a helyeken. Én 27/f vagyok, tapasztalatom szerint kb. 23-ig könnyű becsajozni, utána már meglehetősen reménytelen, mert minden normális csajnak már lesz valakije. Élőben mindig ugyanaz a képlet, a jó csajok vagy foglaltak vagy elérhetetlenek, ebbe egy idő után nagyon belefásulnak a fiúk. Marad a társkereső. Kb. ennyi. Beszédes, hogy te fél órán belül találtál valakit, pasiknál ez fél év szokott lenni.
2019. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot. Élőben nincs lehetőségem ismerkedni, így marad az online.
2019. szept. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Komolyat,arról meg mi nem tehetünk hogy a pasid mással beszélget,biztos van oka,lehet nem jól választottál.
2019. szept. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak kalandok miatt vagyok fent. Alkalmi kapcsolatok érdekelnek.
2019. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot keresek, de nagyon komolytalanokkal találkoztam csak fent akik vissza sem írnak, vagy eltűnnek mert törlik magukat miután bejelölnek hogy tetszem nekik. Már több mint 10. éve fent vagyok, de még nem találtam senkit aki meg is akart volna ismerni. Pedig egy teljesen normális pasi vagyok.
2019. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most készülök regisztrálni, és valahol egy komoly de lazább kapcsolatot keresek. Nem most de nem rég szakítottak velem és hiányzik a női társaság még ha nem is tudunk egyenlőre gyakran találkozni de valakivel megosztani hogy milyen volt a napom, mondjuk arra rájöttem hogy igen is tisztázni kell hogy nálam része a szexualitás az erotika a gyengédség is egy ilyen kapcsolat esetén. Sajnálom hogy rossz tapasztalatod van, de beszéld meg vele, lehet csak nem tudja mit akar.. Én is azért regelnék mert élőben bizonyos okok miatt bonyolult az ismerkedés.
2019. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!