Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha nyáron amikor kicsit lengébben, többet mutatva öltöztök lefényképeznek az utcán?

Figyelt kérdés
Zavar titeket ha úgy készül rólatok fotó hogy egyáltalàn nem vagytok felismerhetőek mert pl a fejetek, tetoválások nincsenek a fotón hanem csak a lábatok, feneketek, dekoltázs amit “ki tesztek”, amit bárki láthat az utcán aki szembe jön....

2019. szept. 9. 00:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Igen, zavar. Ijesztő. És sérti a jogaimat.
2019. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavar, ha téged se zavar hogy kikapom a kezedből a telefont, amivel a fenekemet vagy a dekoltázsomat lefotóztad.
2019. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
És velem még jobban járnál, mert egy kolléganőm látott már olyan jelenetet, hogy egy lány rövidebb dulakodás után sikeresen kaparintotta meg és vágta földhöz a hármas metró mozgólépcsőjén azt a telefont, amivel valaki a szoknyája alá fotózott.
2019. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
49%

Nem sérti a jogaidat. Közterületen fényképezhető vagy, pláne ha nem látszik az arcod ami ugye azonosítana. Nagyon törni-zúzni meg hisztizni meg nem kell mert ahhoz viszont nincs jogod, hogy bárkitől bármit elvegyél/összetörj. Hívhatsz rendőrt de akire hívod, nem köteles megvárni, ha viszont meg is várja, Te nem tudod bizonyítani a fotó elkészültét és azt, hogy az sérti a jogaidat (azonosítható vagy) mert a rendőr sem veheti el valaki fényképezőgépét/mobiltelefonját bemondásra, így legkorábban akkor állhatst neki hepciáskodni és polgári pert indítani ha a képet nyilvánosságra hozza és azon azonosítható vagy.


Ellenben szerintem - kedves kérdező - ne állj neki lányokat fotózni az utcán mert egyezerűen tahóság az engedélye nélkül lefotózni bárkit és - ahogy feljebb már írták - néhány szélsőséges esettől eltekintve, a lányok félnek azoktól akik ilyesmiket csinálnak, szerezz inkább egy barátnőt!

2019. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

Személyiségi jogokat sért, de nem egy esetleges személyiségi jogi pertől tartanék a legjobban

Hanem ahogy fent leírták attól, hogy összetörik a telefonodat, vagy összefutsz az adott lánnyal máshol a városban amikor a párja, bátyja, apja, jó barátja is ott van mellette a kicsit agresszívabb típusból.

2019. szept. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Idegen esetében nem tapasztaltam még ilyet, egy utcabeli srác csinálta a strandom velem, de kikaptam a kezéből és földhöz vágtam a az iphon 6 át. Ripityára tört. Próbált balhézni, de a többi srác lenyomta.
2019. szept. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%

4-es hülyeségeket beszélsz. Közterületen sem fényképezhetnek le az engedényem nélkül, kivéve ha tömegben vagyok. A kérdés szerint a kép egyértelműen rólam készül, az meg hogy felismerhető vagyok, relatív. Aki ismer, egy anyajegyről a lábamon is felismer, tehát nem feltétletül kell hozzá arc sem.

Rendőrt pedig lehet hívni, és jönni is fognak, a személyiségi jogokat egyre komolyabban veszik. Ha én látom, hogy te megcsináltad a fotót az már elég ahhoz, hogy intézkedjenek. Aki nem hiszi, járjon utána...

2019. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

Amatőr fotós vagyok. Amennyiben a lány nem járul hozzá, a fotó nem készíthető el. A hozzájárulás lehet ráutaló magatartás is, pl látja hogy fotózni akarsz és nem tiltakozik ellene, de ez még nem jelenti azt, hogy a képet bármikor bárhol szabadon felhasználhatod (pl megoszthatod).

Rendőrt hívni valóban lehet. De a rendőrnek nincs joga megakadályozni a fotózást, sem elkészült fotót nem fog törölni/töröltetni, a gépet nem fogja elvenni/lefoglalni. Ellenben igazoltat, és ha a jogaiban sértett polgári pert indít, akkor az adataidat kiadják, hogy sok-sok pénzzel lehúzzanak a bíróságon, plusz megtiltják a kép felhasználását. Összességében akár hétszámjegyű összegbe is kerülhet neked egy db ilyen kép! Megéri?

2019. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Ne lepődj meg ha valaki egy ilyen akció után vissza kézből pofán ver vagy esetleg kiveszi a kezedből a telefont és széttöri. De az ilyen gyökér meg is érdemli,mint te. Gondolom te is nagyon örülnél neki, hogyha a nődet fotózná valaki aztán utána otthon arra verné.. Jah hogy nincs nőd? Nem csoda
2019. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
5%
Az a gáz ebben a qrvára elfajzott világban,hogy az a lány aki kipakolja a testét közterületen jogokra hivatkozik,akinek meg ez a viselkedés tetszik,húzza be fülét-farkát,mert rá mer nézni!
2019. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!