Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is volt ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt ilyen helyzetben? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Két császáron vagyok túl. Az első után semmi gond nem volt. Most viszont (1 éve lassan) a behatolás is fájdalmas,de az semmi ahhoz képest, ahogyan a hegem fáj utána. A más megoldás c történettel hagyjatok légyszi, mert az nem végleges megoldás, pláne egy életen át. Félek együtt lenni, de férjemet sem utasíthatom el örökké, különösen azért nem, mert szeretem.
2019. szept. 9. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1) Menj el a nőgyógyászodhoz vizsgáljon meg van-e testi elváltozás, probléma.

2) Ha nincs akkor mentális eredetű a problémád, irány egy pszichológus, olyat válassz akinek van klinikai szakpszichológusi és szexuálterápiás tapasztalata is.

2019. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy a behatolástól fáj a császárod, nem teljesen normális. Én is a nőgyógyász felkeresését tudnám javasolni, lehetőleg minél előbb.
2019. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz
2019. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!