Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Farok kérdés. Ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farok kérdés. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ha lefelé nyomom és úgy mérem felül akkor 18cm, ha merőleges a talajjal akkor 17cm, ha a hasamra rakom akkor kb. 15cm.


Ez miért van?



2019. szept. 9. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

*párhuzamos, nem merőleges

Ez szerintem mindenkinek kb így van

2019. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, oh shit...mekkora hülye vagyok, kösz! És elnézést!
2019. szept. 9. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nálam különösen, van egy kis súlyfeleslegem, és ha teljesen hátrahúzom a farkam, még 2 centivel hosszabb, mint első látásra.
2019. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szumma-szummárum: Anatómia.
2019. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hellmano ***** válasza:
68%
Mérd a hátad közepétől, akkor nagyobb lesz :)
2019. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Oh barátom, gondolod hogy a lány akivel majd ágyba bújsz előkap egy vonalzót és elkezdi méregetni? :)

Teljesen átlagos a méreted, használd ügyesen, az fontosabb mint hogy így vagy úgy mérve mekkora.

2019. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os nem ez volt a kérdés.

Én meglepődtem, hogy ha felfele kisebb :D

2019. szept. 9. 17:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg amúgy a lányok szeme olyan mint egy tolómérő. Leolvassák az adatokat fejbe kiszámolják az űrtartalmát és ha bele esik a "jólesz" intervallumba akkor elégedettek lesznek.
2019. szept. 9. 17:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!