Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet abból gond, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból gond, hogyha hason fekve maszturbálok? Tehát a péniszemet hátrahajlítva dörzsölöm pl. az ágyhoz

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
g...cis lesz az ágy. Más nem.
2019. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max a lepedőt összekened
2019. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kinek és milyen gondot okozhatna? 🤔
2019. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Például eltörik a péniszem vagy ilyesmi
2019. szept. 9. 19:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem úgy csinálod, hogy fájdalmat okozz vele önmagadnak, hiszen a célod, hogy élvezetet nyújtson. Ebből következik, hogy nem úgy hajlítod hátra, hogy eltörjön.

(Bár ezt a "hátrahajlítva dörzsölöm"-módszert nem igazán értem.)

2019. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát én már 1,5 éve így csinálom,csak úgy rájöttem hogy így sokkal jobb csak nem tudtam hogy biztonságos-e mert nagyon hátra hajlítom (kb a hasamig) de egyáltalán nem fáj
2019. szept. 9. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:
A hasadig? Teljesen természetes pozíciója a merev pénisznek, hogy a hasaddal párhuzamos helyzetben legyen. Ezért nem fáj. És úgy nem is lehet "eltörni".
2019. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget egyébként szerintem próbáld ki a módszert nagyon jó
2019. szept. 9. 20:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, kipróbálnám, ha érteném, miről van szó... :)))
2019. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elmagyarázom hassal az ágy felé lefekszel és a péniszed hártrahajlítód a hasad felé,ezután elkezdesz le-fel mozogni nem erősen hanem tényleg csak nagyon kicsit kb annyira hogy nem is látszik és ezután minden történik magától,persze nem árt magad alá tenned egy papírzsepit
2019. szept. 9. 20:37
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!