Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gáz, ha szeretek a szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha szeretek a szexről órákat beszélgetni és, hogy ez nálam majdnem minden napos?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak. Bi pasiként én is szeretek a szexről beszélgetni.
2019. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is bi pasiként szintén szeretek, nem gáz egyáltalán


25F

2019. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Èn is szeretek. N
2019. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is imádok róla beszélgetni a partneremmel, de sajna nincsenek rá naponta óráink. :)

36n

2019. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Élvezetes tud lenni, nincs ebben semmi rossz. De nem órákig, kinek van arra annyi ideje?
2019. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretek. Sajnos az emberek többségét csak addig érdekli, amíg azt hiszik, hogy le is fogok feküdni velük. Hiába tisztázom az elején, hogy erre nem fog sor kerülni, többször volt már sértődés, mikor néhány nap/hét beszélgetés után nyomulni kezdtek és visszautasítottam. Ezért már inkább kerülöm ezt a témát.
2019. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
addig amíg nem valami pót cselekvés, és elveszi az időt fontos dolgoktól (család, egészség, stb), addig nem
2019. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üzenetekben vagy szóban telefonon?
2019. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Van, aki beszél róla, és van aki csinálja. Én mindig a második kategóriába tartoztam. Beszélni róla olyan, mint zacskós levest enni a svédasztal mellett.
2019. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretek sőt vannak barátaim akikkel csak erről beszélünk
2020. aug. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!