Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Felelsz vagy mersz játékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelsz vagy mersz játékot tervezek a párommal, hogy kicsit a izgalmassá tegyünk a dolgokat. Pár ötletet tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebb óta vagyunk együtt, és gondoltam egy ötletnek nem lenne rossz a játék. Töltöttem le egy alkalmazást, ami alapból jó, de kevés a variáció benne. Lehet hozzá adni pluszt, ehhez kérnék jó ötleteket. Annyit kérnék, hogy normális dolgokat írjátok, bár lehet extrémebb dolog is, nem vagyok prűd, de ne beteges dolgok legyenek csak. Olyat, amit ti is szoktatok csinálni, vagy szívesen próbálnátok ki. Köszönöm előre is.
2019. szept. 10. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

-kikötözés

-ruhacsipesz a mellbimbóra

-intim terület csupaszra borotválása

-elfenekelés

-másik orális kényeztetése

2019. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

- popsinyalás

- együtt/egymás előtt pisilés

- arcra élvezés

2019. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tippek mindig hasznosak lehetnek, ugyanakkor ha azt szeretnéd, hogy a tényleg élmény legyen és a párod is élvezze akkor egy kicsit a fejébe kell látnod és olyan dolgokat kérned tőle, amire egyébként vágyik.

Beszéljétek meg előre mik a játékszabályok, mik a legnagyobb tabuk, avagy ha kell akkor improvizálj - a kérdésekkel készülj inkább fel, hogy még jobban megismerd. Sok sikert és érezzétek jól magatokat!

2019. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Minden válaszban volt eddig hasznos. Amit magamtól tudtam, azt be is írtam már. Viszont úgy vagyok vele, hogy hátha mond más is hasznosat. Amire tudom, hogy számára kellemetlen, azt úgy sem írom bele, ez természetes. Azért is mondtam, hogy jöhet minden ötlet, amit jónak látok, csak azt írom bele. Azért nem akarom vele megbeszélni, mert ilyen kis meglepetés félének szántam a dolgot. :)
2019. szept. 10. 14:07




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!