Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet összejönne egy édeshárma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet összejönne egy édeshármas, ötletek, tapasztalatok, sztorik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összesen két kapcsolatom volt eddig, mindegyik komoly. Most nem szeretnék ilyesmit és régóta vágyam az édesharmas.


Van egy srác akivel már régóta ismerkedünk és találkozhatunk, de más még nem volt.

A cégnél, ahol dolgozom pedig nem rég volt egy céges buli, annak köszönhetően ismertem meg egy helyes olasz srácot. Kicsit kavartunk, és ahogy smártunk és az ölébe ültem éreztem hogy azonnal megkeményedett a “nadrágja” :D de csak ennyi volt.


Az biztos, hogy a másik srác benne lenne egy ilyen hármasban, az olaszt nem tudom, még gondolkozok rajta, hogyan kérdezzek rá, hiszen furcsa lenne egy ilyen kérdéssel indítani :D


Viszont sose csináltam még ilyet, erdekelne kell e valamire figyelni, tudtok-e adni ötleteket hogy milyen pózokban jó vagy pl ti hogy élveztétek a legjobban. Vagy élménybeszámolók is jöhetnek :) Mivel összvissz két pasim volt eddig nem vagyok túl tapasztalt ez nyilvánvaló :D

Barátnőm azt mondta külön külön mivel nem voltam velük így nem lesz jó. Én mondjuk nem látok összefüggést itt.


22L


2019. szept. 10. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ mit akarsz, mindkét lyuk játszik e, vagy csak h két pasival legyél. Azért nem mindegy.

Mert ha mindkét lyuk játszik, akkor nagyobb a lehetőségek tárháza.

2019. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már popsiba is, azt nem mondom hogy nagyon élveztem de a vége felé nem volt rossz:) így szerintem az is mehetne, de abban nem vagyok gyakorlott.
2019. szept. 10. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha összejön, a legfontosabb, hogy ne hagyd, hogy az egyikőjük úgy érezze, hogy ki van rekesztve, szóval ne csak az egyikre vagy a másikra fókuszálj. Az elsőnek igaza van abban, hogy az anális szex az jóformán elengedhetetlen része az édeshármasnak (te lovaglod az egyik partneredet, a másik pedig a popsidban van kutyában), és ez akkor működik jól, ha van benned egy nagy adag perverzség is, mert a pózok váltakozása miatt elkerülhetetlen, hogy orálisan is kényeztesd szex közben vagy az egyik, vagy a másik partneredet, és ha pl. azt, aki a popsidban volt, nem vagy hajlandó a száddal kényeztetni, az nem fog jól elsülni. Az édeshármasnál a legfontosabb dolog a gátlástalanság :)
2019. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs baj a perverzséggel:) két sraccal még nem volt dolgom egyszerre ezért gondolom hogy talán nehéz lesz kétfele figyelni mert én sem akarom azt hogy az egyik csak ott üljön és várjon míg én a másikkal vagyok elfoglalva :D
2019. szept. 10. 15:25
 5/14 anonim ***** válasza:

2 humoros, normális, helyes és tettre kész pasit keress, akikkel ha esetleg bénázások is lesznek egy jót röhögtök.

Ne feszüljetek rá es tényleg jó, ha az egyik a puncid a másik a popsid célozza be.

Tehát készülj fel jól, és olyan pasik legyenek, akik lazák és tényleg büszkék arra, h ezt véghez tudják/tudjátok vinni.

Én csak igy tudnám kivitelezni.

2019. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A külön-különnek semmi köze ehhez.

Max azért nem lehet jó, mert az egyik pasi érzéketlen vagy durva, de ennyi.


Jó, én pasi vagyok, szóval a női oldalról annyira nem tudok beszámolni, mármint hogy biszex vagyok:D de egy nőnek pszichésen nyilván más amikor dugják:) ugye engem eleve nem is tudnak ketten egyszerre.. :D míg ha te nyitott vagy a popsiszexre akkor elvileg igen.

Háát, szóval.. egyszerre szopni és dugva lenni szerintem baromi jó érzés ha önmagában felizgat a farok, vagy ha csak az felizgat, hogy rosszalkodsz és két pasit elégítesz ki szájjal, egyik farkát tömöd a szádba a másik után, közben pedig figyeled, hogy mindkettőn mennyire felizgatod:P

Amúgy több kéz, több nyelv, több száj.. :) több farok, több mell, több punci :D csupa csupa jó dolog.

Lényeg, hogy légy bátor, ne legyenek gátlásaid..

Esetetekben a nyelvi nehézségek mondjuk gondot jelenthetnek, de másban nem látok kivetnivalót.

Mondjuk alap, hogy védekeztek, meg a srácok méretben nem árt ha passzolnak hozzád:)

Kb ennyi.

2019. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Arról tudtok valamit esetleg, hogy mondjuk a két srác nagyon durvulhat? Kaptam ilyen infót is.


Mert mondjuk így amitől “tartok” hogy úgy tűnt az olaszt elég jól megajándékozta az úr ott lent :D és ha azzal bedurvul nem tudom mi lesz:D


Nem vagyok nagyon gátlásos, inkább tényleg azon gondolkodtam el hogy vajon így két felé figyelni milyen lesz.

2019. szept. 10. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Van-e benned szubmisszív hajlam? Ha igen, nagyon élvezni fogod.
2019. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem oldjátok meg egyszerűbben. Hagyd hogy kikötözzenek, aztán majd a végén elengednek:D
2019. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként felőlem kötözhetnek is, azt szeretem :D
2019. szept. 10. 16:31
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!