Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőknél mennyire nagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyire nagy a szórás a punciméret tekintetében?

Figyelt kérdés

Lehet elsőre hülye kérdésnek tűnik, de komolyan kérdezem. Én régebben azt hittem, hogy a punci nagyon rugalmas, tűhegynyire is össze tud menni, illetve hatalmas méreteket is be tud fogadni. 4 különböző lánnyal voltam együtt, hát abból 2-ben harangoztam, annyira tágak voltak, volt egy, amelyik pont tökéletes volt az én méretemnek, és a legutóbbi annyira szűk volt, hogy 2 ujjam is alig fért be neki, és kb 10 cm tudtam bedugni neki a farkam, pedig nagyon nedves volt, fel volt izgulva. Tehát ebből arra következtetek, hogy a lányok is nagyon különböző méretekkel rendelkeznek, és nem annyira rugalmasak, mint ahogy azt sokan hiszik. Péniszméretem amúgy 16/4.

Nektek mi a tapasztalatotok erről?



2019. szept. 10. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanezt, ez pontosan olyan, mint hogy a férfiak pénisze is nagyon eltérő méretű és vastagságú, a hüvelyre ezek a megállapítások ugyanúgy igazak...
2019. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a lányoknak is különbözőek a mereteik.
2019. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az #1-es is leírta ahogy a pénisz, úgy a hüvelyméret sem egyforma. A nők viszont előnyben vannak a férfiakhoz képest, ugyanis megfelelő gyakorlatokkal (ún. Kegel-gyakorlatok), kis rutinnal, mind az elengedése, mind az összeszorítása tanulható folyamat (a férfiaké viszont akkor is akkora marad amekkora).
2019. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk elég cerkapöts vagy, nem csodálom hogy harangoztál. De a tapasztalatod is mutatja hogy a nők nagytöbbségének a nagy vastag méret a jó.

Min 17+/5+

2019. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!