Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véget érne egy kapcsolat emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget érne egy kapcsolat emiatt?

Figyelt kérdés
Ha összejössz egy pici, aranyos, értelmes csajszival, és eljuttok vele odáig, hogy az ágyba nem csak aludni fekszetek le, és te épp a már előkezelt, erre a célra tartogatott lyukába akarod betenni a büszkeséged, de csak nagynehezen megy be, és akkor is csak úgy, hogy fájdalmat okoz. Követhető alkalommal megfelelő síkosítóval is próbálkoztok, de akkor is feszí. Így nem maradt már más lehetőségetek, csak a kézi, és száji lekezelése az effajta igényeknek. Ez meddig tartható? Emiatt elhagynátok egymást?
2019. szept. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Azt gondolnám, hogy vagy kezdo a csaj, és még nincs "bejáratva" a puncija. Majd idovel megszokja és jobb lesz. Vagy nagyon szuk fajta. Amennyiben tobb honap probálkozás után se változna a dolog, akkor a mostani fejemmel már otthagynám. Persze tisztelettudóan és kedvesen!

28F

2019. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is olyasfalyta "friendzone"-ba való átsorolásra gondoltam.
2019. szept. 10. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Te lennél a lány?

Én fiúként dolgoznék rajta, hogy a farkam idővel kényelmesen beférjen :).

2019. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom egy nem mukodo sex miatti szakítás után mennyire mukodik az ilyen friendzone :D Ilyen estekben inkább a klasszikus szakítás szok bevállni. Nem kell megutálni, de azért nem lesztek haverok :D
2019. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom az előttem szólóhóhoz: nincs eléggé ,,bejáratva,, . Ezen neked kellene dolgozni. Sok sikert
2019. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen szűk punci tágítható. Szerintem csak te nem értesz a nőkhöz.
2019. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Legyél még türelmesebb, a partnered - pláne ha kudarcélmények érték - valószínűleg tudat alatt is összeszorítja a hüvelyizomzatait abból való félelmében, hogy fájni fog. Ezen a síkosító nem segít.

Fokozatosság, előjáték és előszőr csak kívülről ingered a makkoddal (de már akkor is húzz rá gumit) és csak utána 1-2 cm. Minden alkalommal egyre "több", egyre tovább menjetek el. A lényeg, hogy pozitív élmény legyen minden együttlét, ne siettesd. Sok sikert!

2019. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!