Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hosszú ideje ázas férfitársaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje ázas férfitársaim, nálatok milyen a szex?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok, 20 éve házas, 4 gyerekkel. Szeretem a feleségem, persze vannak gondok, de az alapvető szeretet, tisztelet megvan mindkettőnk részéről. Na de a szex... ritkán szexelünk, akkor is úgy érzem, mintha könyöradomány lenne, valami extra ajándék ami azért jár mert néha jófiú vagyok. Ráadásul ha hagyja magát, akkor is csak fekszik mint egy darab fa, nulla kezdeményezés, aktivitás. Nálatok mi a helyzet ennyi idő után? Mit tesztek, hogy feljavítsátok a dolgokat?
2019. szept. 10. 20:01
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
* házas
2019. szept. 10. 20:02
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez valami borzalmasan hangzik, szeretőre gondoltál már?
2019. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves? nem lehet, hogy beteg? Eleinte jó volt a szex? Napi 2 a minimum... ő mit mond erre, miért nem kíván? én lépnék.
2019. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem jutna eszembe szerető, inkább azt próbálnám meg, hogy rendbehozzuk a szexuális életünket, de sajnos úgy érzem, nem nyitott erre. Nyilván eltelt 20 év, egyikünk sem fiatal már de én ugyanúgy kívánom vele a szexet mint eddig. Ő viszont legtöbbször kifogást keres, hogy most épp miért nem... szar érzés, hogy már nem kell az, amit nyújtani tudok, nyújtani akarok. Ha meg az utcán egy nő rám mosolyog, a hátam mögé nézek hogy vajon tényleg rám mosolygott-e vagy a mögöttem lévőre. Pedig jólesik az ilyen minimális kis pozitív visszajelzés, de otthon szeretném megkapni.
2019. szept. 10. 20:13
 5/33 A kérdező kommentje:

3.

43 éves, nincs semmilyen betegsége. Kicsit sablonos, nem túl kreatív a szex, de ez nem zavarna, ha legalább egy héten egyszer lenne...

2019. szept. 10. 20:14
 6/33 A kérdező kommentje:
Tényleg van olyan, hogy napi 2 a minimum?? Mióta vagytok házasok? Hihetetlen, amikor ilyenekről hallok, hogy napi szinten van szex.
2019. szept. 10. 20:16
 7/33 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs szex. Megvárom míg felnőnek a gyerekek és akkor elválok tőle. Szomorú hogy ez van, nem így képzeltem.

A legjobban az bánt hogy úgy érzem nem rajtam múlt hogy így alakult.

2019. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

7.

És nálatok miért nincs? Mi az ok? Nálunk csak kifogások vannak, fáradt vagyok ébren vannak a gyerekek meghallják ilyenek... nem szeretnék elválni, a gyerekek az életem, soha nem adnám ezt fel. De tényleg le kell mondani a szexről, a jó szexről ha az asszony úgy akarja? Szexuálisan max pár aktív év van hátra, azt jó lenne úgy eltölteni, hogy megérje...

2019. szept. 10. 20:26
 9/33 anonim ***** válasza:
24%

Tarts szeretőt. Én külön költöznék ilyen nőtől.

Mondjuk ugyan abba a lépcsőházba, vagy 2 utcányival arrébb...

2019. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, nekem kellemetlen erről beszélni, mert kbn legrosszabb rémálom volt a szüleimet szexelni. 50 évesek lesznek mindketten... Lassan 30 éve együtt. Nyaraltunk együtt, hármasban... 1 héten keresztül minden nap többször volt. Én a párommal 3 éves vagyok együtt, ő 40 éves és isteni vele. Nem lehet, hogy van valakije? Egy egészséges nő elvárja a szexet, lehet hogy nem tőled kapja meg. Én elköltöznék, és szakítanék, ha nem lenne meg a napi 2... reggel és este minimum, ha beteg vagyok ő beteg, akkor nyilván nem várom el. Ha együtt élünk és együtt lakunk, akkor mielőtt munkába megy, csak van idő szexelni illetve és megőrülnék, mert annyira kívánom. Hidd el, hogy ez nem normális, de az sem, hogy heti egy szexszel beelégednél. Nem híztál meg? Jól tartod magad? Elmegy mindig?
2019. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!