Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be nektek az ízesített óvszerek, síkosítók orális szexnél?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire . Én nem egy gumit akarok szopogatni eper ízzel .érezni akarom a számban a szerszámot annak a saját ízével .úgy az igazi .
2019. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, hasznos volt a válaszod :)

erről nem tudok nyilatkozni, mi még nem próbáltunk ilyesmiket, de arra gondoltunk hogy kipróbáljuk, elsősorban nyalásnál lehet haszna, mert nekem sajnos nem jön be a punci íze, de barátnőm szerint jól nyalok és élvezem is csinálni, csak nem túl sűrűn.

2019. szept. 11. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hajrá ;) lehet kísérletezni. Bár nem tudom hogyha a punci ízével keveredik akkor milyen lesz a végeredmény :D fura hogy pasi létedre nem szereted . Én csaj vagyok és nem vagyok leszbi mégis pl a saját ízem bejön :)
2019. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Az ízesített óvszereknek borzalmas az íze, de még mindig eggyel jobb mint a natúr latexíz. A síkosítók sem egy gourmet menü, bár van ami édeskés.

Nem szereted a p...ci ízét? :o Ízlések és pofonok, a ffi-ak többsége szereti, főleg hogy tudja ez bizony a partner örömének az íze, illata.

2019. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Te most kotonba akarsz nyalni? Vagy hogy lehet érteni ezt.
2019. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!