Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, szoktátok megpisiltetni a partnereket, egyáltalán izgat titeket ez a dolog ( hogy közben fogjátok a farkát), vagy van esetleg más pisiléssel kapcsolatos fétisetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pisi, izgatás, fétis

szept. 12. 15:29  Privát üzenet  

A válaszok
Mar csinaltam ilyet pusztán kíváncsiságból semmi izgató nem volt benne

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 12. 15:36 Privát üzenet
Nekem tetszik 😊pisiltettem sokszor és több izgi pisis dolgot csináltunk a barátommal

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 12. 15:38 Privát üzenet
Beteges dolgok nem érdekelnek.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 12. 15:52 Privát üzenet
Van akit izgat, van akit nem... ha fogod a partnered péniszét, akkor azt oldalról tedd, figyelve arra, hogy ne szorítsd el alulról a húgycsövet.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 12. 16:06 Privát üzenet
Nem fétis de igen néha szoktunk így humorizalni és egy kicsit aterezhetem milyen férfinak lenni. Tényleg nehéz celozni 😀 volt álló farokkal is úgy aztán... Lehetetlen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 12. 16:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az " bevállalós" válaszokat, igazából azért kérdeztem meg, mert a barátnőm imádja csinálni, azt mondja számára izgató látvány 😜😜, sokszor szex is a vége.

# 6/6Időpont szept. 12. 19:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi volt a legribisebb dolog, amit valaha tettél?
Van olyan dolog amire vágytok a szexben de féltek megtenni?
Lányok/nők, a hangos szex mennyire megjátszott dolog?
Tudom fura kérdés, de inkább felteszem. Nos, az lenne, hogy amikor simogatom a baratnomet természetes dolog, feláll, viszont egy kis idő múlva attól, hogy simogatom tiszta...
Mi az a kicsit sem szexuális dolog ami extrém módon felizgat? És miért, mi tetszik benne?
Van olyan tárgy vagy valami más élettelen dolog pl. a házban, amit szerettek megd*gni?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!