Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » [Transzneműek! ] Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Transzneműek! ] Ti hogyan jöttetek rá hogy transzneműek vagytok?

Figyelt kérdés
(Kérlek csak transznemű emberek írjanak. )

2019. szept. 12. 17:17
 1/3 anonim válasza:
0%
Ment a jelentés.
2019. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1.es. Nem értem mi a probléma. Pedig az imént elolvastam a szabályzatot.
2019. szept. 12. 21:44
 3/3 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

Szia.


Ez egy jó kérdés. Én mindig is éreztem, már egészen kiskoromtól fogva, hogy én vagyok az a bizonyos "fura" gyerek.


Az hogy nem fiú vagyok hanem lány, az a pubertás elején fogalmazódott meg bennem.


Eleinte megpróbáltam elnyomni, nem gondolni erre, hogy "biztos minden kamasz átesik ilyenen", meg "biztos csak múló szeszély", de nem múlt el ez az érzés és csak egyre rosszabbul éreztem tőle magam az évek múlásával.


Ez miatt depressziós lettem, állandóan szorongtam, hogy ezt "ellensúlyozzam" inni kezdtem ami idővel napi szintű alkoholizmoshoz vezetett.


Ezek és még néhány érzelmi mélypont vezetett el oda hogy, már elfogadom magam, és készen állok arra hogy önmagam legyek. Épp a nem váltás megkezdése előtt állok, a szükséges papírok kikérését intézem.


Mielőtt rákérdeznél 29 éves vagyok most :)


Puszi

Niki

2019. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!