Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Candida miatt lehet fehér/sárg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candida miatt lehet fehér/sárgás ragacsos néha vizes, darabos folyásom vagy más is lehet?

Figyelt kérdés

Igazából egy honapja voltam dokinal aki kicsit hanyag volt szerintem.

Candida gomba jött ki(méhnyakrák tésztbol).

Irt ra kupot de úgy érzem nem jöttem helyre(megyek is másik dokihoz)

Jelenleg a tuneteim:fehér sárgás folyas,néha vízesebb,néha picit darabos,fehernemun ragacsos és ha megszarad fehér.

Szaga nincs csak ezek a dolgok vannak és nem egyszerre mindig másabb, nagyon felek valami más bajom van(évek óta nem elek nemi életet).

E mellett meg van puffafadas,sokszor alhasi fájdalom,fáradt is vagyok,fogytam is...

Rengeteget sirok emiatt és már várom a következő időpontom de nem idők megnyugodni annyi mindent olvastam itt a neten.



2019. szept. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha Candidád van, kedves, nem a doki volt hanyag, hanem te, mikor a bokáid 15 centinél távolabbra kerültek egymástól.


Ha ő nem tudott mást mondani, akkor itt mit vársz?

2019. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mint írtam régóta nem elek nemi életet!

Candia ferrozesem antibiotikum miatt volt.

Ne ítélj elsőre!!!

2019. szept. 12. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az elsővel...

Valószínűleg egy tudatlan férfi nemű emberi teremtmèny írta ezt a hülyeséget.


Nekem is antibiotikumtól jött ki.

És nehezen akart elmúlni.


Szerintem várd ki a következő időpontot a màsik orvosnàl, hogy ő mit mond.

Lehet hogy nem gomba, hanem baktérium okozza a folyàst, ès ezért se volt hatàsos a kezelès.

2019. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a normális valaszt!

Hat sajnos nekem is és hiába mondtam szeretnek más fajta vizsgálatot o már ranzesre ezt mondta és a megnyrak tesztbol nem minden fertőzés derülhet ki :(..

Nem nézem le az orvosok munkáját de néha nem vesznek komolyan szóval sajnalom ezt írtam, hogy hanyag csak néha olyan lekezelőek :(


Nem fekszem össze mindnekivel, és mégis nem akar a problémám megszűnni es elkeseredtem :(...


Igen nekem is pedig szedtem probiotikumot oda figyeltem és mégis :(

2019. szept. 12. 18:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Méhnyakrák *

Rengeteg hibám van sajnalom de a telefonról írok és most nagyon ki vagyok :(

2019. szept. 12. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Idióta!

Az emberek 90%-ának jelen van a szervezetében, többségében semmi panaszt nem okoznak.

Antibiotikum, immunszupresszív kezelések, cukorbetegség, AIDS betegség, és még ki tudja hány, ma még nem azonosított faktor esetében elszaporodik a candida, és panaszokat okoz.

Ezért okozhat panaszokat SZŰZ lényoknál, férfiaknál, avagy csecsemőknél.

2019. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!