Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik akik szuzek vagytok 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik szuzek vagytok 30 felett is. Ti gondolkodtatok mar el azon, h hozzatok hasonlo pasivel esetleg csinalni valamit?

Figyelt kérdés

Konkretan szexre gondolok.Ha mar a noknek nem kellunk,meddig varni meg? Egy duci,vagy egy ronda pasi mikor fog csajt kapni? Mondana persze a ket srac,h no homo eloszor.Meg erzelmekrol is lehetne szo...En dagadt vagyok es egy hozzam hasonlo szuz sraccal mar fejben elkepzeltem dolgokat.

De csak kepzelem,nem akarom megtenni.Van meg hasonlo srac akinek ez eszebe jutott mar.



#szex #szűz #csaj #pasi #hipos kepu
2019. szept. 12. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja neked bevallani se, és megérteni se.


Hisz sajat magad tudni hogy nem arra vágysz...

2019. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 30 felett vagyok, nem vagyok szűz, ettől függetlenül kipróbálnék pár dolgot fiúval, de vékonnyal.
2019. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

🤦‍♂️

Erôs jellemvonásotok van.

2019. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az életben soha, akármi is legyen!

Hogy juthat eszébe valakinek ekkora hülyeség? Csak mert ez divat, vagy mi?

Gondolom, az ízlésed is tudod tudatosan változtatni. Ha eddig nem szeretted a tökfőzeléket, de szeretted a hamburgert, ezentúl majd fordítva lesz, csak mert mondjuk az utóbbi nem kapható. Biztos.

2019. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy is próbálnám ki pasival, most attól mert, nem voltam nővel, nem fogok pasival lenni, inkább leélem az életem szűzként.
2019. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szexuális irányultság 30 éves korra már eléggé határozottan kialakul. Ha valakiben nem volt meg eleve az affinitás az nem fog a saját neméhez vonzódni csak azért mert nem volt sikere az ellenkező nemnél. Olyanról még nem hallottam, hogy valaki azért lett meleg mert kevés sikere volt a nőknél.
2019. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!