Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító az egy éjszakás kaland? Vagy az ha többször összejársz valakivel, csak a szex miatt.

Figyelt kérdés
Lány vagyok.

2019. szept. 12. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nincs ellene kifogásom :)
2019. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Szia,

Nem csak szerinted, szerintem is elitelendo dolog. :( En sokszor azt hiszem itt GYK-n csak a trollok irjak ezt, hogy szexkapcsolatuk van, meg stb. Biztos letezo dolog, de nem akkora gyakorisaggal, ahogy itt bemutatjak.

En az igazi erzesekben es szerelemben hiszek. Es ahanyszor ezt leirom 0%-ot kapok. De orulok hogy van meg ilyen lany, aki ilyen kerdest kiir.


F

2019. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Ízlések és pofonok. Nekem is sok minden "undorító" volt, de miután kipróbáltam kellemesen csalódtam.
2019. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Én inkább rendszeresen összejárnék egy csajjal,nem undorító, sőt!
2019. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez tetszik van akinek az, én pl nem mennék bele egyikbe sem, nekem szerelem kell a szexhez, de akinek ez tetszik annak hajrá, csak senki kapcsolatát ne tegyék tönkre
2019. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3

Nekem a szexhez érzelmek kellenek és a tudat, hogy a másik fél is érez. Egyszerűen undorodok attól ha valaki ezek nélkül ''úgy'' ér hozzám. És persze önbecsülésem is van, nem adom magam oda csak úgy valakinek, szerintem ez egy eléggé bensőséges viszony.

2019. szept. 12. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Biztos nem csak szerinted, biztos van más is vele. De éppúgy vannak sokan úgy vele , hogy kicsit sem undorító.

Szóval a kérdés hülyeség.

2019. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenki azt csinál, amit akar és úgy él, ahogy akar. Senki sem tökéletes, ezért senkinek sincs joga mást elítélni. Kivéve persze speciális eseteket, például az engedtessék meg, hogy a pedofilokat és az erőszakolókat elítéljem. De ha van két (vagy több) felnőtt ember, szabad akarattal és beleegyezési joggal, és csak az történik, ami mindenkinek jó, akkor azt tesznek, amit akarnak.
2019. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sose volt egyiksem se, de ha úgy alakulna nem feltétlen zárkóznék el tőle, nem gondolok róla semmi rosszat.

Es nem fondolom hogy emiatt kevesebbnek kéne gondolnom magam vagy másokat akiknek volt benne részük.


Adott esetben ha van egy egyéjszakas v egy szexkapcsolat ami mind a kettő félnek jó, elvezik, felelősségteljesek az szerintem normálisabb mint egy olyan kapcsolatban a szex ahol az egyik pl erzelmileg zsarolja a másikat, akár megfenyíti, szelsőséges esetben veri, de a másik nem meri elhagyni stb. Es mindkét esetben van szex, nem gondolnám hogy a rossz v bantalmazó kapcsolatban ahol aligha van már szerelem többet érne mint a másikban ahol élvezik egymást és kész.

Tudom elég szélőséges példa, de az elet nm fekete-fehér.

2019. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a pap, kinek a papné... van aki "undorodik" a könnyedebb kapcsolatoktól, másnak nincs kifogása ellene. A tolerancia arról szól, hogy ha nem is értünk egyet valamivel akkor is elfogadjuk hogy a másik nem olyan mint mi.

A kioktatáson túllépve csak megszívlelendő jó tanácsként: nem kell, hogy harcban állj a fél világgal, nem kell megváltoztatnod, amíg másokkal törődsz, mások felbosszantanak úgy hogy közben igazából ha jobban belegondolsz az ő cselekedeteik nincsenek közvetlen kihatással rád addig egy csomó energiát elpazarolsz, elfecsérelsz amit saját magadra és a környezetedben lévőkre kellene fordítanod.

2019. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!