Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj a gát hüvelybemenete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a gát hüvelybemenetem szex közben?

Figyelt kérdés
Ez egy hosszú történet az egészet elmondom hogy teljes legyen hogy mi is a bajom. Áprilisban elmentem nőgyógyászhoz egy egyszerű gombával. Kigyógyított. Pár héttel később viszont egy bakteriális fertőzést is összeszedtem és itt kezdődnek a bajok. (Előre leszögezem tini lány vagyok első barátommal 1 éve vagyunk együtt, vele nincs semmi baj, rajta kívül mással nem éltem szexuális életet) amikor elvileg kigyógyított az orvosom ebből a bakteriális fertőzésből én még számtalanszor minden héten jártam vissza hozzá azzal a panasszal hogy fáj szex közben a hüvelyem. Addig addig nyaggadtam még vett hüvelyleoltást. Negatív lett mindenre. Na de akkor mitől fáj? Lerendezett annyival hogy sikosító. Majdnem elsírtam magam hiszen én tudtam hogy ezen nem segít a sikosító. (Azért megpróbáltuk de tényleg nem segített) annyi gyógyszert szedetett velem az orvos és annyira hosszú ideig szenvedtem..már a netről nézett praktikákat is kipróbáltam, annyit olvastam ilyesféle betegségek után hogy már én magam is lassan nőgyógyász vagyok. Kétségbeesésemben elmentem egy másik nőgyógyászhoz magánrendelésbe. Nem kis összegeket fizettem neki de vele sem mentem sokra mivel első alkalomkor én elmondtam ezt a hosszú sztorit neki,megnézett és azt mondta engem túlkezeltek ennyi a probléma. Felírt Gynoflor-t,szedtem ahogy mondta. Miután lejárt a kezelés a párommal megpróbáltuk hátha jobb már. Nem volt jó. Minden alkalommal amikor megpróbáltuk nem volt jó ugyanúgy fájt és fel is fáztam. Annyiszor fordult elő ez és annyit sírtam az miatt hogy senki nem tudja mi a bajom hogy felidegesedtem és mondtam majd én utána nézek. A párommal megnéztük mi vam velem odalent..a güvelybemenetem piros, a gáttájékom és oldalt is végig felszakadt, vérzett. Ezek után újra elmentem a magánrendeléses dokimhoz akinek most már ezeket a panaszokat mondtam el. Megnézett és érdekes módom most már azt mondta hogy vérzékeny a felület, gyulladás ilyesmi. Most kérdem én: nekem kell diagnosztizálnom magamat és nekem kell nőgyógyászt játszanom? Nem értem miért nem a nőgyógyász jön rá a dolgokra és miért nekem kell?? Na mindegy azt reméltem végre megvan a probléma kapok rá valamit és vége lesz ennek az egésznek. Felírt Macmiror-t az orvos (mondjuk nem értem miért mert az gombára van én pedig nem észleltem sem viszketést sem jellegzetes büdös szagú folyást) 10 napig kellett szednem és mellé borax-ot írt fel. Ami azt mondom azt jól tette mert a hámnövesztő hatásáról énis olvastam. Most ott tartok hogy hiába 10 napig szedtem a macmiror-t és hiába kentem plusz 2 hétig a boraxot (az is igaz hogy nemtudom milyen gyorsan nő vissza a hám réteg) semmit nem értem el vele. Ugyanúgy vérzik a hüvelybemenetem és fáj annyira hogy nem is megy bele a hüvelyembe a pénisz. Amint tudok megint ellátogatok az orvosomhoz és keresünk valami másik megoldást csak már nagyon elegem van. Sok pénz,sok idő,sok fájdalom, szenvedés és mindez a semmiért úgy érzem. Már csak találgatok hogy mi a baj. Talán nagyon összeszűkültem? Mert ez a pár hónap alatt nem éltünk nemi életet a párommal. De ezt kizártam mert még amikor szűz voltam akkor sem fájt ennyire hogy ne tudjunk szexelni. Szerencsére a párom nagyon megértő azzal nincsen baj. Azzal van a baj hogy ettől mindig nagyon rossz érzés fog el,nem érzem magam igazán nőnek, nem tudják még az orvosok sem hogy mi a bajom miért lehet ez amivel szenvedek hónapok óta. Már nagyon meg szeretnék gyógyulni és nagyon kétségbeesett vagyok. Kérlek ha értelmes választ, segítséget, megoldást tudtok írni nagy szükségem van rá írjatok. (Ha ez még mond valakinek valamit fogamzásgátlót is szedek egy éve kb)
2019. szept. 14. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
O te szegeny,ez,borzaszto lehet,huvely flora helyre allitast nem probaltatok meg? Intim zuhanyra gondoltam, van a colpo cleaner laltoz pezsgo tabletta,igaz az savas,nem tudm csipne e,de probat meg er mert meg olcso is,de valoszinu tobb ilyesmi is van ami helyre allitja a huvely pht.,lehet tonkre tett belulrol a sok kezeles tenyleg.
2019. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia hüvelyflóra helyreállítását úgy próbáltam hogy szedtem a Gynoflor-t elvileg ez arra jó, meg van egy intim mosakodóm kimondottan erre a célra. Kipróbálom amit írtál igazából már úgy vagyok vele hogy bármit kipróbálok ami jónak tűnik aztán majd felállítok egy napi rendszert az orvosommal hátha érek azzal már valamit.
2019. szept. 14. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a sok sz.rral jol tonkretettetek a huvelyfloradat.


Valoszinuleg tultisztalkodsz emelle.


Igy sokkal tobbet artottal, mivel a sok kulso beavatkozas miatt folyamatos gyulladasban lehet.


Lactacyd kulso lemosas + ajanlom 3-4 hetig NE piszkaljatok.

Se tampon, se szex, se borax.

Semmit ne tegyel a huvelyedbe.


HA ezek utan sincs javulas, ujra orvos.

Es csak azt hasznald, amit felir.

2019. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 vagyok, folyt:


A gat kulso resze erzekeny.


29 eves vagyok, 10 eve elek nemi eletet es nagyritkan nalam is elofordul a gaton repedes/verzes, kidorzsolodes- en kicsi vagyok, a parom pedig joval nagyobb.


A megoldas, hogy a peniszt teljesen es vastagon sikositoval bekenitek.



Ha megtortent a gat-baj, szigoruan kivulrol (!) hidratalokrem es neogranormon javit rajta

2019. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó ideig hanyagold a szexet, nem érdemes erőltetni, míg teljesen rendbe nem jössz. Meggyógyulsz, hidd el, de ne stresszelj, mert az csak ront a helyzeten!

Nos az orvost is hagyd a fenébe egy időre, a következőket tedd: vegyél pár csomaggal az alábbi füvekből: kamilla, diófalevél, cickafark. Több csomaggal vegyél mindből, mert az ülőfürdőhöz több kell. Mindennap vegyél kellemesen meleg kádfürdőt, amibe készíts a felsorolt füvekből főzetet, egy összmarékkal tegyél kb 1 liter forrásban lévő vízhez mindegyikből. Zárd el a lángot, fedd le a főzetet és kb 15 perc múlva szűrd bele a fürdővízbe és kb fél óráig áztasd magad. Ebből a főzetből tehetsz is félre és egy tiszta kendővel időnként áttörölheted magad vele alul.

Igen, macerás, és nem azonnal gyógyít ki, kell pár nap, de nincs káros mellékhatása. És igenis segíthet. Ezeket a füveket ihatod teaként is. Nőknek különösen jók. Gyulladás, baktérium és gomba űző hatásuk is van. Persze lehet érzékenység gyógyfüvekre is, de ritka. Hámosítónak is valami természetes szert használj, szerintem a baba popsikenőcs külsőleg oda is tökéletes. Egyenlőre csak tiszta pamut, puha fehérnemüt használj. Belsőleg pedig kellene a probiotikum, mert az antibiotikumok valszeg kinyírták az immunrendszered és most már ez is baj, mivel túlkezeltek. Belülről is erősíteni kell a védekező rendszert, immár természetes módon. Jobbulást!

2019. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gynoflor xart sem ér. És az intim mosakodót sem javaslom, nézd meg az összetételét. Nekem mensi előtt szokott néha szárazabb lenni, viszketni odalent és azt hittem, intim mosakodótól jobb lesz, hát csak rosszabb lesz. Van abban is illat anyag, tartósító meg minden fene. Akkor inkább valami természetes és minőségi szappant vegyél, ami kimondottan arcra való, az a hüvelynél sem fog irritálni és nem szárít. Nekem nagyon száraz a bőröm, de ezek az olajos, növényi összetételű szappanok nem szárítják, és intim részen is jobbnak érzem, mint az erre kitalált lemosót. Utána meg úgyis bekrémezed.
2019. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arról nem írsz, nedvesedsz-e?
2019. szept. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

A neogranormont és hidratáló krémet kipróbálom. Ülőfürdőt sajna nem tudom kipróbálni mert még pár évig tanulok és kollégiumban vagyok. A különböző krémekkel mondjuk már kritikus vagyok mert kipróbáltam sok mindent de nem igazán használtak a különböző hámonístók. Nedvesedni nedvesedek de az is igaz hogy nem úgy mint régen, folyásom sincsen nagyon amióta a kigyógyítottak a bakteriális fertőzésemből. Biztosan túlkezeltek gondolkozok hogy veszek hüvely ph mérőt.

2019. szept. 15. 15:41
 9/9 anonim válasza:
Szia. Sikerult ki gyogyulnod? Ugyan ezzel szenvedek . Bar nekem annyi a kulombseg hogy ket csaszarom volt es a masodik csaszar utan valtozott meg az egész szexualis életem. Ha en fekszek alul es ulok a paromon akkor minden oke . A tobbi poznal pedig el reped a gatfekem. Es semmi se segitett egyenlore. Mar ket eve igy elunk es rohadtul elromlott a szexualis eletunk unalmas lett.
2023. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!