Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az alacsonyabb lányok tenyleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb lányok tenyleg dominansabbak ferfiakkal szemben, parkapcsolatban, mint a 185centis tarsaik?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés
2019. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok bár szerintem nem függ össze én sem vagyok magas pasi és így magasabb párom sosem volt. De milyen dominanciára gondolsz? szexuális vagy hogy az akaratuk érvényesítik?
2019. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőre gondolok
2019. szept. 14. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alacsony lány vagyok és szub hajlamú.

18 l

2019. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem, lehet hogy ez csak az én feltételezésem lehet hogy a fizikai adottságaiból következően szexuálisan egy magasabb lányból is kijöhet a dominancia.
2019. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem magaságtól függ, inkább a személyiségtől
2019. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elképzelhetőnek tartom, hogyha készülne egy felmérés, akkor kijönne, hogy az alacsonyabb, "törékenyebb" lányok hajlamosabbak az alárendelt szerepre, de nem tudnám perpillanat pszichológiailag alátámasztani. Persze főleg a személyiség a döntő és hallottam már olyat is, hogy az alacsonyak akaratosabbak, makacsabbak.
2019. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!