Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 10 cm kerületű pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 cm kerületű pénisszel érdemes barátnőt keresnem?

Figyelt kérdés

Sajnos csak ennyi a kerülete és 12 cm hosszúságú állva. Ilyennel érdemes barátnőt keresni illetve legalább prostihoz menni vagy nem is éreznénk semmit egymásból?


Jelenleg szűz vagyok.


F/22



2019. szept. 15. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Itt egyesek az allitjak hogy a 9-10 cm is megfelel. Tehát van számodra remény.
2019. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Én sem keresek nekem 10 cm, nem alázom meg magam csajok előtt.

21F

2019. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy érdemes.
2019. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha sugárzik belőled az onbizalomhiany es a negativitas akkor nem fog egy lany se szoba állni veled.
2019. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 12cm a hossza, kerületet sose méricskéltem de nem túl vastag... Mégis egészen sok barátnőm volt eddig és kifejezetten szépek (nem, sose voltam gazdag) egyszerűen a duma a lényeg... Az ágyban meg elég ami van. Nem csak azzal "dolgozol" úgyse
2019. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Esélytelen . 10 cm nagyon vékony, nekem 14cm a kerülete és az is épp hogy nem esik ki a kezemből. A hossza is nagyon rövid.

Lehet baratnőd de hosszú távon ne tervezz...

2019. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát a normál gumi a 11és fél centis körbe.Azért a 14centis körbe szerintem nagyon nem az átlag.
2019. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

14 centi kerület jelentősen nagyobb az átlagnál még saját bevallásos kutatások alapján is. A kommentelő eddigi válaszait tekintve vagy durva komplexusokkal küzd, vagy szadista és élvezi, hogy árthat másoknak. 36 évesen azt állítja, hogy azért szűz mert 15 cm hosszú és 14 cm kerületű farka "túl kicsi". Javaslom, hogy eszerint értelmezzétek a válaszait.


Kérdezőnek:

A jelenlegi kutatások alapján az átlagos farok kb. 14,5 cm hosszú (vonalzót a szeméremcsontnak ütköztetve a farok felső részén) és 12-12.5 cm kerületben. Ez lehetséges, hogy kisebb mint ami a te meggyőződésed az átlagról.

Én a helyedben mindenképpen megpróbálnék ismerkedni a farokméretedtől függetlenül. Ha önbizalomhiányos vagy, akkor az egyéjszakásokat kerülném plusz olyan lányokkal mennék tovább, akikben látom az empatikusságot. Ha nincs önbizalomhiányod, akkor csapassad neki és tegyél rá magasról, ha valaki esetleg emiatt akarna megalázni. Normális ember ilyet sosem fog tenni. Én a helyedben nem vonnám meg magamtól egy párkapcsolat lehetőségét csak azért, mert kisebb vagy az átlagnál.

Minden párkapcsolat kompromisszumokon alapul, sosem leszel tökéletes senkinek sem és sosem lesz olyan barátnőd, aki számodra tökéletes. Még ha az adott csajnak kicsi is a méreted, az sem jelenti azt hogy ne tudnátok feltétlenül kielégítő szexuális életet élni. Van nyelved, kezed és millió segédeszköz, amit még használni lehet. De mindettől függetlenül lesznek olyan lányok is, akinek egyszerűen nem leszel megfelelő. Ez nem a te vagy az ő hibájuk, ilyen az élet.

2019. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Csak vigasztalásul lehetett valami 13-14/3as 17 évesen és 20évesen tövéig lement a gumi és könnyen lecsúszott.Még 30-35évesen is 11-11,5 között volt a kerülete.Idővel megszélesedik.Velem ez történt.Jobb lett a használattól.

Próbáld ki a fejés gyakorlatot.Nagyon jó,egy életen át lehet csinálni,csak óvatosan.Elsőre nem kell feladni.

2019. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
#8 Macka rúgja meg nekem úgy mérve 19cm úgy pedig csak 15volt úgy mérve 26évesen és 12 alatt volt körbe..szekszuális élet nővel aki kívánja megnöveli,ez nem vicc.Megdolgozza a kamrákat a használat.Mondjuk 20-25év intenzív szex...
2019. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!