Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni szájjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni szájjal csinálni egy srácnak, de félek. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond a srácnak, hogy első neked... Tetszeni fog neki és segít
2019. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bekapod neki és ki be járatod a szádban. Ne érj hozzá a fogaddal..és ha először csinálod ne vedd be tövig mert öklendezni fogsz. Félig kapd be és legyen jó nyálas. Szép lassan láss neki..Ha ráéreztél vadulhatsz is.
2019. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En is igy voltam az elején sehogy se tudtam magam rávenni hogy megtegyem mert egyszerűen féltem. Aztan egyik pillanatról a másikra kedvet kaptam hozza. Aztan ra kellett jönnöm hogy nagyon élvezem csinálni. Szerintem eloszor haladj fokozatosan csak puszild meg neki, majd nyalogasd, kapt be a hegyét, majd az egészet. De amig nem magadtól akarod csinálna csak az elvárás miatt addig inkabb hanyagold mert ugyse lesz jo neki se meg neked se.
2019. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha normális a srác,akkor segíteni fog.Jó lesz az mind a kettőtöknek.De elsőre szerintem ne engedd a szádba élvezni.Fokozatosság elve.
2019. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne félj.
2019. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj. Ha tényleg szeretnéd, és a srác normális, akkor egy jó élmény lesz. De mindenképp szólj neki, hogy neked ez lesz az első.
2019. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!