Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti szólnátok a volt párotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szólnátok a volt párotoknak ha kiderülne valamilyen nemi betegséged?

Figyelt kérdés

Bármilyen betegség kapcsán?

Akkor is ha rosszul váltatok volna el?

Ha megcsalt is?

Ha már 1 éve vagy több ideje nem vagytok együtt?

Ha minden esetben elmondanátok nem felnétek elmondaná másnak vagy o gyanúsítana össze vissza?



2019. szept. 15. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Illene,nem?
2019. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert nekem nem szólt a volt párom.

Szerencsére kezelhető betegség volt, de akkor se értem :)

Kiváncsi vagyok más, hogy áll a témához :)

2019. szept. 15. 19:50
 3/11 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
Természetesen, ez emberi kötelezettség. Az exem összeszedett 1 nem nagy kockázatú HPV-t, amit elmondott az exeinek 1,5 évre visszamenőleg.
2019. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha egy éve volt, akkor azóta volt min 3-500 partnerem. Most az exemnek minek szóljak 1 év után? Én idegenekkel mindig húzok gumit, popsiba is. Attól függ miről van szó. Chlamydia-m volt csak, azt antibiotikummal kezelték.
2019. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És amikor Chlamydiad volt, hogy derült ki milyen tuneted volt? Akkor nem használt ovszert? Akkor gondolom nem tudod kitol kaphattad el vagy igen?
2019. szept. 15. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
# 5, az a párommal volt. Neki volt és a biztonság kedvéért vett gyógyszert nekem is, mert a tünetek a nőknél nem jönnek elő hamar, viszont veszélyes lehet. Ez már évekkel ezelőtt volt. 2 hétig szedtem, ha jól emlékszem.
2019. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, akkor gondolom már nem emlekszel milyen tünetei voltak az akkori paródnaky...
2019. szept. 15. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát szó se róla szebb "ajándékot" is el tud az ember képzelni búcsúként mint egy nemi betegséget, illik róla szólni. De még illendőbb, ha az ember az alkalmi partnereivel óvszert használ és akkor nem visz haza semmit.
2019. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, de mi van ha az aktualis partnered akivel együtt vagy az hordoz valamit? Nincs senkinek a homlokára írva..

Ugye van ami el is múlhat idő közben....

2019. szept. 15. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h szólnék, még akkor is ha nem vmi szépen v@lltunk volna el.
2019. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!