Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ex-prosti sorstársak: lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-prosti sorstársak: lehet még normális életem?

Figyelt kérdés
A sztorim szerintem teljesen hétköznapi: suli után belekeveredtem ebbe a sztoriba, jól fizetett, könnyű pénz. Több, mint 10 éve csinálom, most vagyok 28, és eléggé kiégtem, álmomban is kiéhezett férfiakat meg nőket látok.
2019. szept. 15. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Addig szerintem nem lehet, ameddig abba nem hagyod.
2019. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Fuj
2019. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne reménykedj.
2019. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Van kedved randizni?
2019. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Remélem sikerül, amiért szurkolok szívemből. De az önéletrajzodba ne írd majd bele lehetőleg.
2019. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Lehet normális életed ha ezt abba hagyod
2019. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Két út áll előtted: vagy abbahagyod és nézel más foglalkozás után, ahol nem a pénz a minden, a másik, hogy nem hagyod abba, még jobban kiégeted magad és keresel egy "a barátom aki vigyáz rám"-ot aki majd lehúzza a pénzed nagy részét.
2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Persze hogy lehet!

Ne legyen semmilyen lelkiismeret furdalásod: ebben az országban messze nem a ti vagytok a legerkölcstelenebbek!

Kiéhezett férfiakkal és nőkkel álmodni még mindig jobb, mint üres stadionokkal, malteros vödörrel vagy épp felmosóronggyal...:)

Különben nekem van egy 40+-os barátnőm akit mint szexmunkást ismertem meg. Egyre jobban érik az elhatározásom, hogy elveszem feleségül, mert hihetetlenül normális nő, és valóban nagyon értelmes életet érdemel(ne)... Mivel itthon elviselhetetlen ez az ál-erkölcsös kétszínűség, az a kérdés, hogy melyik országban kezdjünk új életet?!

2019. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy kérdés. Elértél valami kézzel foghatót 10 év munkájával és a temérdek pénzzel?
2019. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen, házat/autót/nyaralót tudtam venni és van pár millió megtakarításom, de annyi nem, hogy abból fenn tudjam tartani magam, és nem nagyon találok más munkát. Mostanában már kevesebb vendéget vállalok, és helyette egy szórakozóhelyen táncolok, de már ahhoz is kezdem magam idősnek érezni, a munkatársaim szinte mind 18-20 évesek.


Leginkább egy olyan párkapcsolatot szeretnék most, amiben a férfi nem tekint prostinak, csak ez nagyon nehéz, mert amikor elérkezik a kínos kérdés, hogy "hánnyal?", akkor az 1000+ válasz után senki nem marad tovább egy gyors numeránál.

2019. szept. 16. 07:18
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!