Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy teszitek túl magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy teszitek túl magatokat egy csalódáson, nőtársaim? Vannak férfiak, akik szex után " lelépnek " . csak úgy. Normális hogy ez megvisel?

Figyelt kérdés

.....pedig nem vagyok fiatal már.. 28 éves


És mielőtt jönnének a kommentek .. nem .. nem olyan férfiak, teljesen normális átlag férfiak, és ebben ez is rossz..


2019. szept. 16. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy jó az ágyban nekik? Milyen visszajelzéseket kaptal?
2019. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális hogy megvisel - senki sem szereti ha becsapják, kihasználják. Nem lehet hogy ún. kapcsolatfüggő vagy és úgymond nagyon akarnál már szeretni? Az alkalmi kapcsolatokban viszont legyél olyan jó a partnereidhez hogy óvszert használtok.
2019. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, normalis-e. Engem nem visel meg. Sosem voltam az az “azok utan, ami koztunk tortent “ tipusu no. Mindig benne van a pakliban, hogy nem jottel be neki, vagy csak uriteni kellesz. Ha igy allsz hozza, nem csalodsz.

Vagy varj, mig jobban megismered ( nem heteket), es utana szexelj.

2019. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális, hogy megvisel. Nem vagyunk robotok, vannak érzéseink.
2019. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sose történt még velem ilyen.
2019. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt előre megbeszéltétek h csak szex lesz köztetek, akkor ez normális h utána elmegy a pasi, de lehet h csak egy gyors menetre kellettél, és utána nem akar még babusgatni téged, hála velem ilyen még nem történt.

L

2019. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy pasi ként.. 28 az jó kor, nem is túl fiatal viszont már tapasztalt. Akkor hasonlóan gondolkozhatsz mint én, hogy ha jó a szex akkor még szeretnél a pasival találkozni de gondolom lelép. Lehet hogy nem akar még ilyen szinten sem kötődni de hidd el hogy azért sokat gondol rád még ha nem mondja is. Fel a fejjel, sajnos az ilyet nem lehet kivédeni. Én is sok egyéjszakásnak úgy mentem neki hogy nem egy éjszaka lesz de nem rajtam múlt.. 40 f
2019. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!