Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feküdtél már le olyan emberrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtél már le olyan emberrel aki, nem volt az eseted mégis megtörtént?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy esetleg később megfogott benne valami. Vagy mondjuk részeg voltál, és úgy történt.

Had ne soroljam hogyan történhet meg váratlanul a dolog…

A lényeg az, hogy olyan történetekre vagyok kíváncsi, ami olyan emberrel történt akivel nem hitted volna, hogy valaha is szexelni fogsz…



2019. szept. 16. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is egy ilyen volt...
2019. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen soha többè nem csinàlok ilyet
2019. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt. Fantasztikus volt :P.
2019. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na igen ez érthető! De a kérdés lényege éppen az lett volna, egy szimpla igen vagy nemnél azért bővebben fejtsd ki a dolgot. Hogy megbántad e vagy sem.
2019. szept. 16. 16:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen.
2019. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az első barátom -aki miatt sok mindent feladtam - egy közös társaságbeli lánnyal csalt meg, lebuktak előttem, ahogyan csókolóznak. Előtte persze szépen leépítette az amúgy is alacsony önbizalmamat.

Azt hittem, azzal önbizalmat fogok szerezni, ha belemegyek kalandokba, nyilván teljesen hülye voltam, ez nem kérdés. Volt 3 ilyen, meg aztán volt kemény két hétig egy "szeretőm"-tőle megundorodtam bizonyos okok miatt. Egyikükhöz vonzódtam csak.

A vicc az, hogy flörtölni a mai napig nem tudok és rettentően zárkózott vagyok. Az a pár év volt ilyen mélyrepülés, szar érzés visszagondolni rá.

Semmi értelme nem volt.

14 éve teljesen monogám vagyok, ha szétmennénk sem hiszem, hogy belemennék újra ilyen kalandokba, sőt új társat sem próbálnék keresni.

2019. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ,nem bántam meg

19/l

2019. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a srác kapcsolatban volt, a barátnőmmel mindketten elkezdtünk írogatni neki, csak egy tét nélküli játék volt, mindenki részéről. Eszembe sem jutott komolyan venni, még akkor sem amikor már csak a szex volt a téma. Aztán elkezdett hozzám fizikailag is közeledni, úgyhogy váratlan nem volt, de lefeküdtünk, nem is egyszer.
2019. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A 6-os válaszolnak mondom:

Flörtölni! Szerintem is nehéz meghatározni, mit is jelent ez…

Szerintem ez olyasmi, ami jön magától. Nem kell különösebben rágörcsölni.

Megértem, hogy a történtek mély nyomot hagytak benned. Remélem most boldog vagy.

És megtaláltad az embert, aki mellett önmagad lehetsz.

2019. szept. 16. 16:31
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Épp kifelé voltam egy kapcsolatból, és gondoltam, miért ne, tapasztalatnak jó lesz, meg nagyon hiányzott is a szex. De abszolút nem tetszett, sem a külseje (magas, hústoronyszerű alkat, rövid, homokszőke haj, pufi fej, zöld szem, szemüveg), sem a bőrének az érintése (hideg-nyirkos-rózsaszín), megcsókolni is rossz volt. Ő már évek óta koslatott utánam, igen könnyen összebarátkoztunk, és amint megtörtént a dolog, üldözni kezdett a szerelmével, erőszakoskodott. A későbbiekben aztán nem foglalkoztam vele, kerestem mást, így megunta és otthagyott végre. Soha nem voltam még annyira passzív az ágyban.
2019. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!