Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Itt minden lány prűd? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden lány prűd? A válaszokból ítélve mintha nem lenne itt egy érett gondolkodású sem. Tisztelet a kivételnek

Figyelt kérdés
Jó lenne végre egy olyannal beszelgetni aki nem szégyenlősködik..
2019. szept. 16. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szégyenlősködök! :)
2019. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kéne tudni a konkrétumokat hogy mire gondolsz, hogy erre érdemben lehessen válaszolni.

Az tényleg prűd aki a misszionáriusban elszenvedett 3 perces reszelesen kívűl nem akar semmit beemelni a szexuális életébe.

De ha a prüdéria nálad abban merül ki, hogy az animal és a family szexet aberráltnak tartja, akkor bizony nem a nőkkel van a baj.

2019. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyilván az első példára céloztam én is
2019. szept. 16. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
A "r ibanc vagyok, ha 2 férfival is volt életemben futó kalandom?" típusú kérdésekre jövő válaszok alapján pont hogy a férfiak gyerekesek és prűdek, akik jó lenne ha végre felnonenek. Nem tudom, hogy miről beszélsz.
2019. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Èn nem mondanám magam kimondott prűdnek! 😂
2019. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megkaptam már, hogy prűd pcsa vagyok azért mert nem akartam képet küldeni egy random privát írónak. Meg azért is, mert barátom van és nem cumizok le random idegeneket, szóval kinek mi..
2019. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Melyik válaszokra gondolsz kedves kérdező? A "Mekkora farkat szeretsz?", a "Hová szereted kapni?", vagy a "Milyen pózban?" kérdésekre adott válaszokra? A kérdezők 90%-a agyilag egy fogyatékos csimpánz szellemi szintjén van! Amúgy nem vagyok prűd. Mi érdekelne??
2019. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En is megkaptam mar itt egy pasitol hogy prud vagyok mert nem kuldtem neki intim képet.

Ettől függetlenül egyáltalán nem gondolom annak magam.

2019. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Mondtak már rám egy-két dolgot, azt még nem hogy prűd lennék...
2019. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz nem prűd alatt? Hogy egyből megosztják-e a legteljesebb részletekig a szexuális életüket idegenekkel + saját magukról készített intim képekkel illusztrálják hozzá? Ez esetben a nők többsége - még az úgymond fehérmájú, kicsapongó életet élők is - prűdök. Ha ilyen típusú hölgyet keresel akkor próbálkozz pl. a goldengate-n, na ott ország-világ elé tárják.
2019. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!