Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mièrt van, hogy a nok 70-80%a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van, hogy a nok 70-80%a nem tud elelvezni huvelyileg?

Figyelt kérdés
Èn szerencsère egy szex alatt elelvezek 50szer kb...eleg 2-3 lokes es mar bumm!Csak erdekelne,hogy ez vajon mitol fugg!
2019. szept. 16. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Én meg Ferenc pápától jövök, hogy Trumpot közbeiktatva Mátyás királlyal beszéljek.


Ferike, holnap suli.....nem könnyű a hatodik osztály!


F, 39

2019. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jsvaslom a Guinness Rekordokba való nevezést.


40n egyszer élvezős .

2019. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, a kérdés kamu-e, de barátnőm is vagy rengetegszer élvez, vagy egyszer, csak kb végig, nézőpont kérdése. Hónapogig nem sikerült neki, aztán egyszer csak bumm. Addig mi is azt hittük, hogy nem fog neki menni.


Én bevallom, nem is hiszek benne, hogy a nők nagy %-a nem KÉPES elélvezni hüvelyileg. Szerintem mindenki képes rá testileg, csak vagy nem ismeri a testét, vagy nem megfelelő a pár, vagy szorong, vagy sok más egyéb lehetséges ok miatt nem sikerül nekik.


De ez persze csak az én véleményem.

2019. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Regisztrátor ***** válasza:
100%
Kérdező: Honnan van ez a "statisztikai" adat?
2019. szept. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgazmus nem létezik, azok gondolják, hogy igen, akiknek a csiklójuk az átlagnál közelebb van a vaginájukhoz.
2019. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a hüvelyben lehetne érezni, akkor már kihalt volna a világ.
2019. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tényleg csak magamból és a saját tapasztalatomból indulok ki, de szerintem ez tanulható, de piszkosul nehéz és csakis elszántsággal és egy szuper partnerrel működik.

nem megy olyan egyszerűen mint a pasiknak, szerintem ide éveket kell beinvesztálni és folyamatosan fejlődni a szexben.

nagyon sokan írják, hogy ők "mindent megtettek", de nem értek el semmit, de én valahogy ezt nem tudom elhinni, főleg azért sem, mert sok embernek a "mindent megtettem" azt jelenti, hogy egyszer vett egy olcsó vibrátort, egyszer kipróbálta és bumm, semmi, ergo ő képtelen rá.

2019. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!