Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Esetleg kaphatok pár véleményt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg kaphatok pár véleményt az egyéjszakás kalandokról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinek mi a saját véleménye erről, na meg persze a tapasztalatok is érdekelnek. Én magam is érdekelt vagyok ebben csak nem tudom eldönteni jó e vagy nem. (20/L)

2019. szept. 17. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Minden pasi és minden könnyűvérű cafka szerint nagyon jó dolog...
2019. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ki kell próbálni és nem kell szégyellni felesleges ezen rágódni megtörtént és kész vannak helyzetek amik így "végződnek" vagy jók vagy rosszak csak óvatos legyél használj óvszeret stb...
2019. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Én élveztem. Csak kár, hogy egy alkalmas volt:)

30f

2019. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Undorito, de sok sikert. Gondolom mar ugyis elszantad magad.
2019. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez nagyon nagyon zsákbamacska. Nekem sok tapasztalatom nincs, de jó néhány ismerősömnek van és nagyon nem lehet megmondani, hogy jól fog e kisülni vagy nem. Valakinek nagyon jó élményei vannak, de vannak olyanok is, akiket hajnal háromkor dobtak ki és úgy kellett hazavitetnie magát, mert nem akart valamit csinálni a pasinak...

Ezer sztorit hallottam már, de egyik sem volt egetrengető, max csak egy jó numera ami valahogy a szitu miatt maradt emlékezetes

2019. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább szexkapcsolat.

F

2019. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Több körülötte a misztikum, de ennyi.
2019. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó tud lenni, de olyan embert válassz aki utána nem dicsekszik el 100 ismerősének az esetről mert meg fogja sinyleni a johired
2019. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Te csinálod és mi döntsük el, hogy neked jó-e?
2019. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. Egyszer volt és utolsó is szerintem,mert túl magas lett a léc.Nagyon rendes,figyelmes volt. És felajánlotta,hogy haza visz kocsival reggel. Azóta is baráti kapcsolatban vagyok vele.
2019. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!