Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A rövid haj is lehet nőies?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BUDDHA1987 kérdése:

A rövid haj is lehet nőies?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Persze
2019. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Sőt nagyon szexi tud lenni!!
2019. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
31%
nem.
2019. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2019. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

igen, de sokkal nehezebb nőiesnek lenni rövid hajjal. Míg a hosszú szinte mindig szexi és nőies, addig a rövid csak akkor, ha illik hozzád és jól be van állítva. Azon kívül fiataloknak jobban áll, de ha te 87-es vagy, akkor gondolom azért gondolkodsz rajta, mert baba van a képben és valamiért a női ösztön arra kényszerít, hogy vágd le a hajad, mert már nem vagy fiatal és beállsz a rövid hajú nők sorába, akik ezzel mutatják, hogy gyerekük van. Tudom praktikus tud lenni egy gyerek mellett, első ránézésre, de nem az, mert egy lófarok sokkal egyszerűbb. A rövid hajjal több a baj, mert ha nem foglalkozol vele, akkor pocsékul néz ki és semmit nem lehet ellene csinálni (pl összekötni)

Azon kívül, öregszel tőle 5 évet. Ezért néz ki jól fiatalokon, mert komolyabban néznek ki.


Én megtiltottam páromnak szülés után, hogy levágja, fenyegetőztem is, mert mindenki, az anyja, a nagynénje, mindenki nyomatta, hogy le kell vágni, mert milyen jó az. De arra is számíts, hogy nem fogod tudni visszanöveszteni, mert nem fog már úgy nőni, folyton kopik amikor vállig ér és szenvedni fogsz vele.


hosszú haj rulez!!!

2019. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Pont, hogy fiatalít a rövid, és annak áll jól, akinek szép, babás arca van.

Egy jól levágott pixie teljesen probléma mentes, elég megmosni.

Egy kis smink, egy jó fülbevaló agyon fel tudja dobni a megjelenést.

14 éves korom óta úszok rendszeresen, többek között ezért vágattam le a hajam 17 évesen. Sose volt gondom a pasizással.

Többször úrrá lett rajtam, hogy meg akarom növeszteni, de vàllig érő hajnál már azt érzem, hogy ez nem én vagyok. Olyan jellegtelen, tucat lesz a külsőm. Amint újra levágatom a hajam, szinte megrohamoznak a pasik, hogy milyen jól áll.

2019. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem
2019. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Egyértelműen . Sőt nekem kifejezetten a rövid hajú lányok tetszenek . ( de nem csak ők )
2019. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos hogy a lány nő érezze jól magát, ha rövid a haja akkor úgy.
2019. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!