Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltél már idegennel? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már idegennel? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Egy nagyon dögös Twi'lek csaj volt, mikor az 51-es körzetet raideltük.
2019. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
New yorkban éltem egy ideig, és ott rendeltetés szerűen működik a tinder... Nem egy gagyi randioldal mint itthon.
2019. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Reneltetés szerűen működött a Tinder! Igen. Mindenhol máshol tudják mire kell használni, csak itt "Magyarban" regisztrál rá az összes leselejtezett utánfutós anyuka azzal a céllal, hpogy "komoly kapcsolatot keres". Aztán, meg picsog, hogy itt minden pasi csak dugni akar! Persze! Mert az oldalt ERRE A CÉLRA TALÁLTÁK KI!!!!!!!!!!
2019. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

teljesen idegennel nem, vagyis kétszer majdnem


egyszer egy olyan csajjal, aki barát barátja volt, arcról már láttam, de hiába beszélgettem vele a buliban, baromira nem emlékeztem a nevére, és hát kicsit egymásnak estünk, tapi volt, de leállítottam, mert éppen alakulóban volt egy kapcsolatom és valahogy nem éreztem illendőnek, hogy odáig eljussunk, addig csak beszélgetés és kicsi flört volt, nem is terveztem, hogy több lesz.


New Yorkban nekem is volt egy hasonló kalandom egy ilyen több ágyas szobában. Azért nem jött össze, mert nem volt hely, ahova kettesbe elvonulhatnánk és pár perc keresgélés és csalódás után elment mind a kettőnknek a kedve. Ilyen nagyon hirtelen jött, nagyon hirtelen ment dolog volt, ha ott helyben lett volna lehetőség, akkor megtörténik, de amikor már elgondolkoztunk rajta, akkor leállítottuk magunkat. Mind a kettőnknek párja volt otthon.

2019. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Ki számít idegennek?

Akit leszolitasz a hotel konditermében vagy az utcán és pár óra múlva már dugod, de előtte beszélsz is vele, ő még idegen?

2019. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
#3 sajnos az a tapasztalatom itthon, hogy a 19 éves kiscsaj is komoly kapcsolatot akar a tinderen, vagy ami megrosszabb, találkozni sem akar, csak beszélgetni valakivel...
2019. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Medencepartin, vízben voltunk barinőmmel és a partjára támaszkodva néztük ahogy az egyik napozóágyon két lány smacizik. Nagyon-nagyon erotikus volt! Közben két fiú mögénk úszott, és hátulról tapizni kezdtek minket... Végül a farkuk is előkerült, és be is csusszant. A mai napig nem tudom a nevét se.
2019. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szép ábránd #7-es, mikor ébredtél fel?


Egyébként, hogy kell elképzelni, hogy idegennel legyen valaki?


Sétálunk az utcán és beleesünk valaki farkába, puncijába?


Mert, ha még egyéjszakás aktus is van, vagy tinder, bármi, az már akkor sem számít idegennek, hisz minimális infód, már van az illetőről.

2019. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Imádom, amikor a magyarországi tinderhasználatot ekézik 😂 Az megvan, hogy az alkalmazást bármilyen interperszonális kapcsolat keresésére lehet használni, ugye? A keresletről és kínálatról szól, ha valaki havert keres, és a másik is, akkor haverok lesznek, ennyi. 😂


Amúgy nem használom azt a fos alkalmazást, de mi közötök van ahhoz, hogy más miért van fent?

2019. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akik igen, de aki csak egy kicsit is értelmesebb az mindig használ alkalmi kapcsolatban óvszert :)
2019. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!