Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megcsaltam a párom, megváltozo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, megváltozott hogy tovább?

Figyelt kérdés

Megcsaltam, sajnálom, elmondtam, elnézte.

Viszont már minden megváltozott, ami sejthető is volt, sőt nem is kértem hogy maradjon velem hisz ha neki ezek után már nem lenne bizalma felém akkor nincs ennek értelme,de igazából itt nem a bizalommal vannak gondok. Szóval nem féltékenyebb mint volt. Egyszerűen azt veszem észre rajta hogy megváltozott, már nem szeret úgy, vagy csak nem mutatja ki?! Eltűntek az életünkből ezek az apró aranyos dolgok amik voltak előtte.

Nyilván magamnak csináltam, nem is sajnáltatom magam, várható volt nem is kérek kioktatást, nekem ez így már nem jó. Beszéltem vele is, a szakítást még nem hoztam fel. Milyen lenne hogy ezek után még én dobom ki őt?

Vagy ezt kéne tennem? Látom már neki ez nem megy csak szerintem magának sem képes bevallani.



2019. szept. 17. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ki szeret szakítani? Engem is most dobnak ki és nekem is ezek az "aranyos" dolgok hiányoztak a végén.
2019. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Ő arra vár, hogy Te mond ki, Te pedig arra vársz, hogy Ő. Nem lép senki marad a szenvedés.
2019. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálod? Akkor nem csaltad volna meg. 😀

Az lenne a legjobb dolog, ha közösen szakítanátok. Ennek a kapcsolatnak, már nincs jövője.

2019. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg neki a lehetőséget, hogy ő dobjon. Legalább ennyit megérdemel. Ha már ekkora ribi voltál.
2019. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. Nem kellett volna ribiskedni...
2019. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Köszi!

2019. szept. 17. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas, hogy ezt viccesnek találod. Vagy mi a faszt szeretnél, hogy cukiskodjon veled, miután másnak a faszán ugráltál? Idióta nő😂
2019. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ùgy kidobnàlak mint macskàt szharni hülye rbanc azt hitted a karma nem csap majd arcon?
2019. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

te ostoba idióta r.ibanc. remélem ő szakit veled minél hamarabb.


L.

2019. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg mivel összetörted az önbecsülését, ezért nincs ereje még szakítani is veled. Vagy szakíts vele, de mindenképp beszéljétek át szerintem.
2019. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!