Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki a hite miatt várna a szexszel a házasságig?

Figyelt kérdés

Én szeretnék várni, de mindenki totál idiótának néz, meg hogy mondjak le erről, mert ma már nem ilyen világot élünk.. Én viszont nem akarok lemondani erről és én így szeretném csinálni. Félek, hogy lassan tényleg lehetetlenség olyan férfit találni, aki képes várni.. Kicsit elszomorito, mert értem én, hogy a ferfiak máshogy működnek és nehezebb megallni nekik, de azért ha valakinek fontos a hite, akkor ne azzal takarózzon, hogy "de neki nehezebb megállni". Tisztelet a kivételnek!

Szóval arra vagyok kíváncsi, van aki vár vele vagy várt?


Értelmes válaszokat legyszi!



2019. szept. 18. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Ateista vagyok és eszembe se jutna ilyesmi. 😁
2019. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Csak azt mondd meg, hogy ennek mi ertelme van? Attol meg lehetsz erkolcsos, csak nem kell fuvel-faval. Ez egy bigott, kepmutato, orult elvaras volt regen is a vallasos emberek fele.


Sokkal nagyobb problema, ha a hazassag utan derul ki, hogy nem illetek ossze szexualisan. 26f

2019. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Isten halott, legalábbis ezt mondta Nietzsche. 🙂
2019. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Sátánista vagyok.
2019. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Igen vártam. S nem bántam meg, sőt!


S nem bolondság. Egyfelől a szeretkezés kötődést kialakító hormonokat szabadít fel, s ennek nyoma marad.

Másfelől ha magadat valakinek odaadod, akkor oda tudod adni másnak is? Ezért alakul úgy a világunk, hogy már semmi sem számít, lehet válni, lehet szerződést szegni, hazudni, stb... sajnos.

Harmadrészt pedig aki a vágyait nem uralja, mit tud uralni?


Ha akarsz erről beszélni, írj!

2019. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Ellenzem az egyházat, az összeset. Főleg az ilyen és ehhez hasonló önsanyargató elvárások miatt.
2019. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Nem tennék ilyet. Nem vagyok vallás gyakorló, de ha az lennék hozzám legközelebb az olyan természeti vallások és hitrendszerek állnak amelyeknek nagyon sokszor a dualista világnézet, a 2 pólus, a férfi és a nő az alapja és a termékenység is egy fontos motívum. Szóval ismételten nem. Sőt örömmel szexelnék rituálisan egy felszentelt papnővel egy kelta vagy viking termékenység istennő vagy istennő oltárán házasság előtt vagy után egyaránt.
2019. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is várnék férfi létemre, csak az a gáz hogy házasodni soha nem akarok.
2019. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ateista vagyok, de még mielőtt teljesen azzá váltam volna, már baromságnak tartottam ezt.


Keresgélj nyugodtan, de sztem még a saját gyülekezetedből se találnál! :P

(Ápropó, miért nem ott keresel, és miért itt, egy netes anoním beszélgetős oldalon? :D)

2019. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Csak épp megindokolni nem tudod ezt az agymosást.


Kiskorodban rádkényszerítettek egy dogmát, és most nem tudod megindokolni igazán ezt a mesterséges kényszert, ami abszolút teljesen természetellenes.

2019. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!