Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltetek már éjjel balatonp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már éjjel balatonparton, hajón, vagy stégen? Ha igen, hogy jött össze? Hol csináltátok? Hányszor élveztetek el és hányszor a partner? Nem buktatok le? Hányadik partnerei voltatok egymásnak és hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Tudom, sok kérdés, nem kötelező válaszolni rá...

2019. szept. 18. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Balatonparton még nem, tóparton már igen.
2019. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A Balatonban számít?

Tóparton mi is, de sötét volt már, nem látott senki, közelben nem is volt senki. Én akkor 26 éves voltam, a párom 35. Nekem ő kb a negyedik komoly kapcsolatom volt, ő neki én nem tudom hányadik.

Egyszer élveztük el mindketten, mert én nem tudtam nem figyelni a bogarakra, másztak meg zümmögtek :D így inkább felöltöztünk :) amúgy volt alattunk pokróc, mert hullócsillagokat mentünk nézni eredetileg.

2019. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha erre vágysz, akkor ki kell várnod a következő nyarat, most már hűvösebb az éjszaka :) illetve keresned kell hozzá partnert, ami 1) verzió: ott helyben megismert nagyon nyitott hölgy, 2) verzió: nem ott helyben megismert, barátnő, aki szereti a szabadban és elmentek együtt a Balcsira (nem csak a szexért, de ha már ott vagytok...) - esetemben az utóbbiak alapján "jött össze"
2019. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Vitorláson három pasival egy teljes hétvége...
2019. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem, igen. Baromi könnyen. Most a település neve kell? Franc se tudja, nem vezetek statisztikát. Volt olyan is. 2. 17-től napjainkig.
2019. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
#4 masszirozták a prosztatád?
2019. szept. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4. Válaszoló: én is ! :D de egyik barátnöm is ott volt, nem lehet hogy te voltál ?!
2019. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ÉrettFfi ***** válasza:
100%
Bánya tó parton nappa l a feleségemmel. Volt vagy negyven évvel ezelőtt.
2019. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En is szeretnek vitorlason a balaton kozepeeeen. De irigyellek titeket csajszik
2022. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan jo 15 eve igen, akkor meg tobb volt a nadas es a novenyzet. Naplemente volt nem ejjel. Legtobbszor hatulrol csinaltuk.
2022. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!