Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hangosak vagy halkabbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangosak vagy halkabbak vagytok szex közben, van valami orgazmusnál ismételgetett kijelentésetek?

Figyelt kérdés

Nyögés, morgás, sikítás, stb...? Netán teljesen elhallgattok?

Vannak állandó szavak, mondatok felajzott állapotban? Mocskos szavak izgatnak vagy nincs rá igényetek?



2019. szept. 21. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Volt egy csaj akit megdugtam, ő folyton azt ismételgette hogy : Basz.ki,basz.ki,basz.ki ....fura volt :O én csöndben szoktam lenni :p
2019. szept. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szoktam visítani.
2019. szept. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit szoktam hangos lenni, de az azt jelzi h élvezem :)

Engem izgatnak a mocskos szavak, de csak akkor ha a pasi beszél csúnyán velem szex közben.

Orgazmusnál nem nyögök, akkor visszatartom még a levegőt is

L

2019. szept. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hangos vagyok, ha itthon vannak a gyerekek, párnát kell szorítani az arcomra, de akkor meg idétlen nyüszítő hangom van😁

Sokáig nagyon szégyelltem, próbáltam visszafogni magam.

A mostani páromnak nagyon izgató.

Hogy miket mondok? Gyere.... Még.... Csináld.

Azt hiszem. Nem nagyon szoktam rá emlékezni.

41n

2019. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hangos

L

2019. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hangos vagyok! És szoktam mocskosnak nevezett szavakat mondani a lánynak! F.
2019. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyögések, hangosabb sóhajok vannak, és néha elhangzik a számból, hogy "úristen", néha pedig a nevét sóhajtozom :) eddig nem panaszkodott, sőt :D A mocskos szavak nem hiányoznak :)
2019. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Persze, várom a továbbiakat is!


Aki hangosan szereti, azt nem zavarja a család, szomszédok, lakótársak, stb. véleménye? Volt már ebből konfliktusotok, vitátok? Szólt már rátok valaki, hogy halkabban?

2019. szept. 23. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok annyira hangos, általában csak "nyöszörgök". Kivéve orgazmusnál, ott már hangodabban nyögök. 19L
2019. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Liz* ***** válasza:
100%
Párom szokta mondani, hogy olyankor hirtelen hívő leszek😅 Néha elhagyja a számat az 'istenem', 'úristen', de ezen kívül hangos vagyok, többnyire nyögdécselni, sóhajtozni szoktam. Párom halk, mikor elélvez akkor szokott pár mocskos dolgot mondani. Lakótársak nincsenek, így nem kell visszafogni magam.
2019. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!